Jump to content
GIGN Forum

Neta Programma


cntrL
 Share

Recommended Posts

:slap: Nav tadas.

P.S Ja tomer kludos tas tiesam bus kautkas jauns un nedzirdets prieks manis ka ir kautkada faking programma kas visu netu dod vienam procesam.

Un kad spele cs izsledz skype, un kas tad taja laiak kad tu spele cs vel patere interneta resursus, NEVIENS?!

Izdari pats secinajumus.

Nē nu tu mani par muļki uzskati man vispār pat skype kompī nav vienīgais kas man vislaik ir ieslegts ir mIRC bet tas jau necik nerij neta vai ne ?

Bet man liekas ka bij kkur tāda programa kur var regulēt to visu :/

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

Tas bija domats pec manam domam taa ---> pa dienu tieshi tavu provaideru izmanto vairak lietotaju nekaa pa vakariem... man ari bija ada proba...

MINEESHU... tev ir viena ip uz visu miestu ?! Ja atbilde ir pozitiiva, tad vnk pa dienu internetaa vairak cilveku nekaa vakaraa !!!

Link to comment
Share on other sites

MINEESHU... tev ir viena ip uz visu miestu ?! Ja atbilde ir pozitiiva, tad vnk pa dienu internetaa vairak cilveku nekaa vakaraa !!!

Nevajag nemaz ip but vienadai pietiek ar to ka visam miestam ir viens provaideirs kurs vienkarsi dienas laika ir pieteiekami parslogots lai tavs internet atrums un ne tikai tavs klutu manami lenaks.

Karoch man ir 543852060.png

Reli man vis itka kartiba, nets apmierina (CS TF2 pings 10-30) bet dzareiz uz vakar pusi internets ir loti parslogots un manami lago. Tur neko nevar darit.

Besi tas ka sadam netam ir nesamerigi augsta cena. Bet ta ka mana puses vienigais kas piedava netu ir Lattelecom tad citas izveles nav.Bet cik zinu ivniem ir ari 10mb nets, ta dir doma nemt to. Tad vispar nekadam problemam nebutu jabut ari vakara.

Omg Kad so temu slegs.

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

543499077.png

maksāju 15 ls kopā ar telefonu, un vnk nets sūkā ... lattelekoms.

nu tādā gadijumā tu esi totāls zābaks,pieslēdz Lattelecom Optisko risinājumu,ja tu vispār vari "100mb download,100 upload :khehehe: "

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...