Jump to content
GIGN Forum

Kas Ir DeViL?


Dr. Pain
 Share

Kas tad iisti ir DeViL?  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Man atkal sвka mвkt рaubas, vai maz desas kungam vaidzeja dot acc, un vai maz viтр vispвr ar galvu draudzзjas (sazin ko vel sadarоs), jo redziet reijs ar рo devilu sзю vienlaikus forumв, reijs dod devilam pamвcоbu latv. val, reijs pateica ko labu par devilu (laigan visi zin ka viтр pateica ko labu nejau tapзc ka рis devils ir patоkams komandas spзlзtajs un vispвr labs CS pleijers gignв, kurр ir pelnоjis tiesоbas, bet gan tapзc, ka patiesоbв devils ir riebоgs melis un zaglis un vispвr pazudis cilvзks, un bez reija pateiktв viтam neko neiedotu), es pat оsti nezinu kurр ar galvu nedraudzзjas...

Vienkвrрi gribзju pateikt - cien desas kungs - paturi muti ciet kamзr nav kпuvis vзl пaunвk, mеn jau tв nepatоk tavas izdarоbas serverо, savu iespaidu forumв tu jau arо esi sabojвjis...

DeViL - nevaijag tikties ar vinu dzоvз, savвdвk vзl arо рis labais iespaids bыs sabojвts (jo mani atur no lamuvardiem tikai tas, ka es domaju varbыt dzоvз viтр vзl ir kaucik sakarоgs)

HHH - es zinu, patiesоbв tu esi tas пaunais devils un иakarз te visiem smadzenes par deviliem, laigan vienоgais devils esi tu...lai lвsts pвr tevi un tavu мimeni...UPS...eee tikai tevi...

Link to comment
Share on other sites

lai gan es nezinu par ko te ir runa, bet nebalsoju 21gadiigo Aleksandru vai kas tur bija laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Dj erix tu man tagad uzsuutiiji virsuu laastu bet reekjinjies ar sekaam laugh.gif tagad visu uz iiso salaidiishu tev tongue.gif jo laasts man neljaus normaali straadaat : biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Dj es saprotu par ko mees tagad runaajam, slikts iespaids tas bija no taas reizes kad es izmetu kautkaadu cilveeku zem psejdoniima mamachka jo man stipri izkatiijaas kad vinam ir wh un cilveeki arii suudzeejaas lai nebuutu nekaadu paapratumu es vinu izmetu, peectam kaa jau tev teicu aizgaaju paskatiijos demkas ar wallhack diemzheel cilveeks bija tiirs ko arii es vinam par to atvainojos, admins no 95% kljuudaas 5% taapeec luudzu bez paarmetumie, runaajot par forumu taa bija vnk taada super puper sagadiishanaas kad es pat liidz shim briidim neticu kaut arii mani paarliecinaaja pats rockyu, nu dziivee gadaas visaadi vieniigais ko es tev gribeetu pateikt to kad es neesmu taads kaadu tu man iedomaajies.

Link to comment
Share on other sites

man k-kaa nedaudz diivaina shkjiet visa shitaa padariishana:

no vienas puses devils speelee uzvedas bez maz vai priekshziimiigi, bet no otras puses shie leetie teksti forumaa.. dry.gif

varbuut tas nav iistais DeViL tongue.gif moska kkaads jampampins pieregistreejies ar vinja niku, un dabuujis tiesiibas sad.gif

bet varbuut DeVilam jau sakaapis galvaa huh.gif ?

ui, koes te esmu sarakstiijis... wacko.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...