Jump to content
GIGN Forum

Ne Gluzi Admins


Hi_dady
 Share

Recommended Posts

Labdien

es nevelos klut admins, tape neprasu ne vote tiesibas ne ban tiesibas.

Speleju cs no 1.5 versijas tad veel speleju elika un tornado un gan jau dazs labs mani no turienes pazis.

Esmu gigna paris reizes banots , bet nu ka vienmer pec tam izradijies [] tur nav bijis, jo man ir tikai 1 [] un tas pats 20 collu, ja par samsungu nevaru sudzeties.

Bet nu gan jau ko velos ja jau seit rakstu un tas butu....

1. gag tiesibas

2. kick tiesibas

veeletos imunitati bet nu pats atzistu ka puba esmu parak liels zurka^^

Link to comment
Share on other sites

es nevelos klut admins, tape neprasu ne vote tiesibas ne ban tiesibas.

Speleju cs no 1.5 versijas tad veel speleju elika un tornado un gan jau dazs labs mani no turienes pazis.

Esmu gigna paris reizes banots , bet nu ka vienmer pec tam izradijies [] tur nav bijis, jo man ir tikai 1 [] un tas pats 20 collu, ja par samsungu nevaru sudzeties.

Bet nu gan jau ko velos ja jau seit rakstu un tas butu....

1. gag tiesibas

2. kick tiesibas

veeletos imunitati bet nu pats atzistu ka puba esmu parak liels zurka^^

Nav noradits kas tevi rekomdee!

Bet es to daru!

Dzeks istenibaaa ir pelnijis pilnu paketi,tik daudz speelee http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=8909 Pie 600h :D Nu lol tev jau sen bija japieskjir pakete :) Domaju ka banu arii var dot vinjam pilnigi :) Imunitate gan tev nav vajadziiga :P REKOMENDED :) Skatos tagad visi sajutushi ka samurays ir labi noskanjots visiem tik uzliek,visi sanjemushies: ) bet te toch daddiijam pienakas :)

Link to comment
Share on other sites

ko tu kikosi, ja tu mirsti pēdējais?

ko tu gagosi, ja visi parasti miruši lamājas un tu atkal mirsti tikai pēdējais?

Nē.

Par uzvedību nav bazara, vispār muti tur ciet un neko neraksta čatā.

p.s. vienā topikā man liekas tu minēji, ka acc te neprasīsi(es varu kļūdīties), bet nu kas tad te :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

p.s. vienā topikā man liekas tu minēji, ka acc te neprasīsi(es varu kļūdīties), bet nu kas tad te :)

man tas vajadzigs lai kickotu tadus forsus speletajus hwan. jo cs ir domats lai speletu nevis vina runatu (precizak meginatu pieradit cik tu varens citus apd1rsot). taka pret mani to dara katru gandriz dienu kads no tadiem kam galva daudz brunas ne pelekas vielas , agri vai velu pacietibai ar pienak gals.

man nevajag, ne change map, ne ban, ne slap, ne slay vai ko tamlidzigu vienkarsi grbu lai atlauj man norm spelet, ja nemak uzvesties lai pakluse, ja izvairas no gag lai atpusas 5 min.

Link to comment
Share on other sites

taka pret mani to dara katru gandriz dienu kads no tadiem kam galva daudz brunas ne pelekas vielas , agri vai velu pacietibai ar pienak gals.

man nevajag, ne change map, ne ban, ne slap, ne slay vai ko tamlidzigu vienkarsi grbu lai atlauj man norm spelet, ja nemak uzvesties lai pakluse, ja izvairas no gag lai atpusas 5 min.

atvainojos, ka te rakstu, bet tā kā šeit ļoti ilgi uzturos, domāju, ka nevienam nekas nebūs pretī ^_^

Tāks, boldotā rinda asi liek manīt, ka Tu šīs komandas prasi sevis dēļ, lai spētu apklusināt mūžīgos bļāvējus, kas tev krāmē virsū par to, kā tu mūžīgi krisī (labi, ka pats to pateici :) ) un ļoti bieži nepildi misiju brutāli fragojot, līdz ar to esi izpelnījies foršo iesauku - hi_stati :) Nedomāju, ka tev vajag šīs komandas, jebkuras citas, bet tikai ne gag un kick ^_^ hwans ir hwans, viņš lamājas, kad viņam kkas apnīk, nu pats vainīgs, neķer pierē :) un ņemot vērā, ka admini ļoti bieži ir serverī, tad viņš vienmēr arī tiek nogagots...

Nu īsi sakot, visu pateicu jau sākumā, - tu gribi tiesības tāpēc, ka tevi apbižo... tādēļ neatbalstu... tā jua foršs kekssm kluss un tā, bet frageris ahujennais :D

turies ^_^

Link to comment
Share on other sites

Vinjam var dot ja vinsh pateiks kas vinsh ir , jo vinsh man besi un es neticu nevienam fragam.

mIRC'a teica ka vinsh ir RunAway , bet ar run'u esmu spelejis kopa kadu gadu un es neatceros ka vinsh butu spelejis ta ka si persona , uzvedies stulbi un rakstijis man privata kaut ko stulbu par kaut kadiem hi_dady nika zagliem , non stimiem utt.

Tas pats attiecas uz Delveris aka varensox/svezhaks vai kas vinsh ir.

Pec ta ko jus radat jus temejat uz Baltijas labako speletaju.

Un nevajag man rakstit par to kas es pats nekur nespeleju , pa 2gadiem cik mes taisam tos LANus nekad tadi speletaji ka vini uz LANiem nebija un nespeleja nekur. Ja , bija tadi speletaji kuri pec gada kluva labakie vai vinneja top vietu ASUS'a , bet vinji vismaz speleja ar logiku , a te vispar hz kas. Es skatos uz gribu lai parbaudit 4elu aiz stura FTW.

GL , man galima latvieshu valoda (piedod).

Edited by neadekvatfromLV
Link to comment
Share on other sites

Viestur nogriez matus ludzu =) Labi sakas offtopiks jau.

Anti.

Hi dady tas neko nenozime , tavu RunAway^ nekad neviens no normāliem spēlētājiem dzirdējis nav. Un runajot par tiem kanaliem @ irc, wow es kadreiz sēdēju , kad vēl 1.5 spēlēja uz pilnu balli 4tus.pro , bet nenozīmēja , ka es esmu baigais iznīcinātājs csā, protams teikšu tāpāt kā tu tur varēja tikai pro spēlētāji atrasties.

Es apjautāšos K.rene ,B`cat, ht^ par tevi, ja nu gadījuma tu esi nedzirdēts krushītājs , kas nenāk uz laniem , bet zin visus koxxus.

TO chillside -Chillside , tikai daudzu adminu viedoklis nav objektivs , tikai tapec , ka vinji nespele vislaik ar so individu katru dienu 2-3h kopa , vai vispar nespele vairak cs. Es domaju , ka daudzu spēlētaju viedoklis gign , kas spēlē bieži ir daudz vairāk vajadzīgāks , neka admina , kurš serveri ja labi 1h nedēļā ieiet.

Good men , tev ir vairāk gadu nekā man , bet es nesaprotu kā tu vari būt tik dumjš.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

tatad par manu skill un real nick irca nick nav Runaway bet RunAway^ tatad kad izveidojas kanals #drill kam ka konkurentu izveidoja #koxx pw koxx laikam vinam : D

es biju 1 no tiem retajiem kam bija iespeja tur sedet, un ka zinams tur atrasties vareja tikai pro speletaji.

Kapec es neeju uz 4empjiem? tape ka es speleju 4fun un esmu atteicis daudziem mixiem vai teamiem kas ienema top4.

Link to comment
Share on other sites

Hive

KAS DRĪKST POSTOT TIESĪBU SADAĻĀ?

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

Laikam tu ko nesaproti.. :mIm: Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

A kada sakaaraa te H!ve vispar raxta? http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=10545

DAddy serverii tik daudz nospelejis,un nekadus sudus nav taisijis,ka nu ir vinsh pelnijis,bet nu tas uzraxtiitais ka vinsh delj sevis tikai prasa,gan nebija forshi :(

Supsens uz nedelju pec idejas pienakaas :) Un katraa topikaa vinsh ieraxta,to ko nevajag vinjam raxtiit :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

es tiešām atvainojos par offtopiku, bet hive, tas, ka tu satiecies (lol) ar mītu un esi apspriedis dady spējas vai hvz ko, nenozīmē, ka tu kā neadmins, posto sadaļās, kur tev nav ļauts postot. plus, tu dzen kkādu huiņu, kas galīgi neattiecas par tēmu - dady ar tiesībām.

mīt, nāc pasaki, ko hive te neveiksmīgi mēģina pastāstīt :)

Link to comment
Share on other sites

miscuzii, bet man ar briziem hi_daddy nerada uzticibu! ir mapes kur vinjs vienkarsi nokrushii pa skaisto, un ir kads nesakarigas darbibas veic un rezis ne diez ko!

runajot par acc dalishanu, ja lielakaa dalja uzticas un zin ka nesanaks kartejais nesmukums ka admins 4ito, tad acc var dot!

Link to comment
Share on other sites

mīt, nāc pasaki, ko hive te neveiksmīgi mēģina pastāstīt :)

Hollow atrākā variantā , varu pateikt tev to , ka viņš nav tīrs. Nekad par viņu neesmu dzirdējis, bet shauj labāk nekā deglis un daži citi labi kadri , kuri ir zināmi.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Tātad, manuprāt pilnīgi garām! Kāpec? Čalis tak spēlē naturāli uz statiem, tādu kauns par adminu likt. Cik reizes adminchatā viņš nav prasījis, lai tur pusserveri nobano, jo , redz, apceļot noliferi hi_stati. Garām.

Vispār man Tu, dady, galīgi nepatīc, bet nu es tikai izsaku savu viedokli. Par accesu tiešām pret par 400%, galīgi dīvains čalis esi. Pieteikums vispār uzrakstīts zem katras kritikas - tak visu dienu sēdi pie PC , vismaz pieteikumu varēji uzrakstīt cilvēcīgu, neatbilst nekādiem standartiem.

Un par hive, jā, esam runājuši , bet nu hive, ievēro noteikumus un neraksti, kur nav atļauts

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...