Jump to content
GIGN Forum

Invisibo


Hainy
 Share

Recommended Posts

NJaa vakar speeleejot bija viens normaals jox! Bija karte de_storm. Es biju CT. Speleejaam, CT apvaaca visus T, bet raunds nebeidzaas. Neviens neko nesaprata. Biju es un veel viens dziivi palikushi no muusu komandas. Es nezinaaju ko dariit, un aizgaaju uz T dzimeni! Nebija neviens. Admini man ar baltiem burtiem teica ka esot, bet bez nicka, un neredzams! Nu ko es dariiju! Njeemu un pa vienai lodei pa kaartai 4ekoju gareniski visu to laukumu kur T dzimst! Tad peekshnji no gaisa nolaidaas feja... (jox) Nee peekshnji traapiiju vienam gaisa mu4kulim. Apjuku un piegaaju tuvaak tai vietai kur izlija asinis. Un atduuros. Nekaa tur nebija. Panjeemu nazi un saaku griezt. Jaa tieshaam bija viens neredzams verkjis. Teemeejot virsuu tai mistikai raadiiijaas nicks *****! Bet kad to novaacu tad paraadiija ka es esmu novaacis tukshumu, tas ir neko neesmu novaacis. Bija vairaakus raundus shitais jox, bet kad karte nomainiijaas tad shii mistiskaa neredzamaa buutne pazuda! wink.gif

Vo kaadi joki arii gadaas!

Link to comment
Share on other sites

ah pieredze kur tu rodies..

nu re beidzot ari tu (un nu jau juus) iepazinaties ar sho forsho cs1.5 koda nepilniibu. shitadas paradibas ja man atminja nevilj bij arstejamas ja to tukshumu izkikoja. neatceros gan kaada veida tos neredzamos kikoja, jo nu vienkarshi rakstiit ak <nick> protams ir bezjedzigi. bet manliekas ka to manaca uzzinot speletaja id, ko uz gign var noteikt ar amx_who. bet nu nez

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...