Jump to content
GIGN Forum

Par Ban?


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Uzdosu varbut stulbu un vienkarsu jautajumu jums, bet ka ban pareizi noreguleet cool2.gif

amx_banip viss okej amx_ban *** pazud un atkal var iet ieksa, nu tas ta amx_banip strada. Bet tagad kersos pie lietas, kad servers atsledzas un tiek palaists nojauna tie visi nobanotie no saraksta ir pazudusi dry.gif , ko japielabo lai ari palaizot nojauna vini butu sava vieta =]

Link to comment
Share on other sites

Kad tu uzliec kādu banu, tad automātiski AMX vai cits administrēšanas rīks veic ierakstu vienā no šajiem failiem. Kad serveris tiek restartēts, izslēgts vai nomainīta karte, tad visi bani paliek šajos failos. Tikai neliec šiem failiem read-only statusu.

Link to comment
Share on other sites

a kā nomainīt komandu amx_banip uz kadu parocigāku kā piem xb???

jebkuram amx vai amxx ir folderis examples. Tur ir failāki *.sma faili. Atver admincmd.sma ar jebkuru teksta editoru un atrodi tur to amx_banip

register_concmd("amx_banip","cmdBan",ADMIN_BAN,"<minutes> <name or #userid> [reason]") 

amx_banip nomaini uz sev tīkamu. Tad turpat jābūt kaut kādam *.exe failam (amx un amxx atšķirās manuprāt), palaid to failu un viņš automātiski pārveidos visus tavus *.sma failus uz *.amx vai *.amxx

Link to comment
Share on other sites

Kad tu uzliec kādu banu, tad automātiski AMX vai cits administrēšanas rīks veic ierakstu vienā no šajiem failiem. Kad serveris tiek restartēts, izslēgts vai nomainīta karte, tad visi bani paliek šajos failos. Tikai neliec šiem failiem read-only statusu.

man stav amx modx ja nemaldos ar war3 modu kopa, kur man saja faila jaraksta lai taisot amx_banip vinjs sajos folderos info iemestu par ta un uta cilveka banu

Link to comment
Share on other sites

Tev var stāvēt jekāds AMX, AMXX, Adminmod, Clanmod vai kāds cits tripers. Tiem 2 failiem ir jābūt, lai serveris saseivotu banus.

listip.cfg - seivo ip banus

banned.cfg - seivo uniquid un userid

Link to comment
Share on other sites

gariks es lasu tavus postus, un izklauss man ieksha ka tu ta mieriigi ar vweesu praatu tu to staastiitu.

Nu principā tas arī ir ar vēsu prātu stāstīts. Kā jau macho teica - tas ir mans hobijs cool2.gif Jo sanāk bieži eksperimentēt ar CS serveriem un tie ir desmitiem reižu uzstādīti un atkal dzēsti. Pats galvenais lasīt vairāk readme failus, deļ tam jau arī viņi tā saucas smile.gif - Izlasi mani biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

es sataisiju 2 failus read only vini anva, bet ja banu uzliek tur nekas neierakstaas sad.gif kaut kur vel kas jaieraksta lai kad bano tur info ierakstiitos

Vari izdarīt kā fasty teica, tb, sataisi 2 kopijas server.cfg failam un pārsauc tos par listip un banned. Vai arī vari ieiet folder settingos un noņemt keksi pie Hide extensions for known files types un tad jau taisīt kā jaunus teksta failus pārsaucot tos par banned.cfg un listip.cfg.

Link to comment
Share on other sites

Jā tā arī jāatstāj. Kad startēsi serveri, ja kaut kas nebija pareizi sataisīts vajadzētu parādīt - couldn't exec banned.cfg un could't exec listip.cfg Ja šo nerāda, tad visam jābūt okey.

Link to comment
Share on other sites

garik kauko zini par source serevriem uz windows?

Zinu, ka jāizmanto to pat updatetool, vienīgi pie -game jāraksta "Counter-Strike Source". Un zinu to, ka labi pameklēkot cs.rin.ru forumā, var atrast no-won cracku priekš CSS serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...