Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Lakers turpina ownot :D Vakar uz iphonu atradu foršu aplikaciju ar kuru var streamot nba speles laba kvalitate! Vel tikai 2 uzvaras lidz Spurs, ka ari viena spele sava starpa! Lakers pec all-star ir 16-1, neslikti :)

Nav jau divas uzvaras, bet gan piecas ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, ka Game time, bet man jau ir jailbreikots, tapec saku ka bez maksas! Ko tu biji domajis ar to DEN vai DAL? Ka varetu tikt finala? :D noskaties vakardienas speli starp lal un dal, ja lakeriem butu normali kritis tur nebutu tikai 30 punkti, bet visi 40! Vakar vel komentetaji teica, ka ar LAL komandas garajiem var cinities tikai veseliga Bostonas komanda! Ka ari viena partraukuma Chandlers atzina, ka kaut ari viņiem ir labi garie speletaji, Lakers ir daudz labaki!

+ vel viena episode tur bynams atkal izcinija bumbu un ietrieca, teica, ka izskatoties, ka vecis ar berniem speletu

Es, piemeram, vnk neredzu, kas rietumos var uzveikt Lal!

Piedodiet par kļūdām, esmu pie stures!

Jailbreiks ar gametime neiet kopā . Jo tu konnektējies viņu stream serverim , un jebkurā gadījumā tev ir jāveic autorizācija.

Link to comment
Share on other sites

vel aizvien Lakers ir nereali noķert Spurs? :D

Nu tgd jau vairs nē, jo Spurs tgd ir pilnīgs murgs. Bet es domāju, ka lakers tāpat būs otrie. Kādam jau viņi vēl zaudēs. :)

Back-to-back

EDIT: LOL - http://www.streetbasket.eu/lv/lat/1/streetslam/jaunumi/?text_id=77822

Ha ha, tas labs. :D

P.S. Heat tgd ir jau otrie un celtics trešie. :)

Link to comment
Share on other sites

Ideāla spēle Sas vs Sac. visi skrēja, bumba nenormāli labi kustējās pa perimetru. Ceru, ka (tfu,tfu,tfu) traumas neizmaisīs visu skaisto po. :)

Un jā, Bulls uzvar zaļos. Īsti pat nebija, kur aizķerties.

Link to comment
Share on other sites

nu ko, pēdējās regulārās sezonas spēles ir ļoti svarīgas, gan lakers, gan miami, gan bostonai visiem pa 55:24, un dallasa ar nekur tālu nav! Un visām ir grūtas spēles priekšā. Lakers ar spurs un thunder, bostona ar miami un knicks un miami ar bostonu un atlantu, būs interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Varētu uztaisīt tādu kā betting sadaļu, kur mēs liekam dažādas TOTALIZĀTORA likmes un pamatojam tās.. :)

Šodien teiksim Spānijas ACB līgā, 2 spēcīgākā līga Eiropā aiz Eirolīgas ir spēle Real Madrid - Regal Barcelona, koefs uz Barcelonu ir 1.75 (brīva nauda)! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...