Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Man pirms meneša sanaca runat ar Biedriņu, viņš teica, ka pec liguma beigam brauks spelet uz VEFu, jo Madarai nepatikot ASV un viņi abi izdomajuši, ka berniem labak būt dzīvot Latvijā!

ok pieņemsim ka tas ir fakts (gan tas, ka tu runāji ar biedriņu, gan tas ka viņš tā teica). bet vai viņš tādā gadījumā nesaprot, ka viņam vēl tur būs jāsēž uz soliņa vairākus gadus? un cik es saprotu, tad izpirkt viņu ir neizdevīgi komandai. un ja viņš spēlēs tikpat sūdīgi, tad viņš turpinās uz tā soliņa sēdēt. vai tiešām viss ko viņš grib darīt ir sēdēt uz soliņa? varētu bļ padomāt, ka tur kaut kādās akmeņlauztuvēs jāstrādā. trenniņos taču viņam jābūt ir obligāti, nu tad ko - nevar iziet uz 10 minūtēm un nospēlēt normāli?

lietuviešiem atkal no drafta nāks viens lietuvietis ārā (valančiunas?) a mums nekā. un sazin vēl kad būs. protams var teikt "nav pie mums basis nacionālais sporta veids", žēl par to kaut kā jo man kā skatītājam hokejs saista stipri mazāk par basketbolu un futbolu :)

Link to comment
Share on other sites

Apskaties, kas notiek, ja viņš sāk kaut cik normali spelet! Traumas! Ir cilveki, kas pec 40 gadiem grib normali kusteties!

tad viņam ir jāsāk kaut ko darīt lai nebūtu "milzis uz māla kājām". futbolistiem un hokejistiem arī ir traumas. autosportā vispār var nosisties , bet vai tāpēc viņi nebrauc?

karoče izklausās viņam normāls fitnesa trenneris vajadzīgs :D

Link to comment
Share on other sites

Nerusejosho var vispar ignoret, nevienu speli nav redzejis, bet zin par miami big three! Nyk var sakombinet 80-90 punktus kamer pretinieki 100-110!

Tici man, es ļoti daudz zinu par basketbolu un īpaši par NBA. Esmu daudz Miami spēles redzējis. Zinu kādi viņiem mīnusi un plusi, un es zinu, cik stūlba komanda ir Lakers. :)

Pēdējās piecās spēlēs Knicks ir uzvarējusi divas reizes.

Pret Jazz ielaisti 109 pumkti

Pret Grizzlies ielaisti 108 punkti

Pret Mavericks ielaisti 127 punkti

Pret Pacers ielaisti 106 punkti

Pret Pacers ielaisti 119 punkti

Vidēji: 114 punkti

Pēdējās piecās spēlēs Celtics ir uzvarējusi divas reizes.

Pret Clippers ielaisti 108 punkti

Pret 76ers ielaisti 89 punkti

Pret Bucks ielaisti 56 punkti

Pret Nets ielaisti 88 punkti

Pret Pacers ielaisti 80 punkti

Vidēji: 84 punkti

Pēdējās piecās spēlēs Bulls ir uzvarējusi piecas reizes.

Pret Hornets ielaisti 77 punkti

Pret Bobcats ielaisti 84 punkti

Pret Hawks ielaisti 76 punkti

Pret Jazz ielaisti 100 punkti

Pret Wizards ielaisti 79 punkti

Vidēji: 83 punkti

Pēdējās piecās spēlēs Heat ir uzvarējusi trīs reizes.

Pret Blazers ielaisti 105 punkti

Pret Lakers ielaisti 88 punkti

Pret Grizzlies ielaisti 85 punkti

Pret Spurs ielaisti 80 punkti

Pret Thunder ielaisti 96 punkti

Vidēji: 91 punkts

Pēdējās piecās spēlēs Magic ir uzvarējusi trīs reizes.

Pret Kings ielaisti 102 punkti

Pret Warriors ielaisti 123 punkti

Pret Suns ielaisti 88 punkti

Pret Lakers ielaisti 97 punkti

Pret Bucks ielaisti 89 punkti

Vidēji: 100 punkti

Nu salīdzini, kādi vija Celtics un Bulls pretinieki un kādi bija Miami pretinieki. Bet nu NYK ir vsp viens liels fail. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...