Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

A cik ir nba rekords blokos? Magii ir vislidzigakais merkakjim no visiem nba speletajiem! Ļoti sīva cīņa būs starp bulls, lakers, celtics, dallasu par 2. vietu kopvertejuma, ceru lakers paņems, jo tad tik spurs japaņem un majas priekshrocibas playoffos, kas reali nozime TRIIIPIII!!!! Bet nu bulls būs gruti panakt, tie nereali ieskrejušies! Prieks par celtics pedejajiem zagjiem - filadelvijai, clipperiem un pat nets :D

Link to comment
Share on other sites

pretendenti no east man liekas bus miami, chicago, orl, nyk .

:superlol: :superlol:

bļāaaaaaaaaaaaaaa, dienas anekdote. NYK pretendenti :D :D :D :D Pohuj, ka aizsardzības NAV. Nevis slikta aizsardzība, bet tādas VIENKĀRŠI NAV.

eksperts bļa.

Link to comment
Share on other sites

Manuprat urbans basketbolu skatas pec uzvardiem! Asijj ko es tur redzešu, ka celtics atkal ar nokartam galvam pamet arenu vai to, ka Lakers atkal paņems?

Lol tikko pamaniju ka urban nosaucis visus east top komandas izņemot celtics :D un ķipa, ja celtics netiks finala, tad viņš būs mega pareģis :D no offence, bet tas ir vnk smiekligi!

Tik pat labi es varu uzrakstit no west portlanda neņems, drizak lal, okc, spurs, dallasa! :D ja ta būs es esmu ģēnijs!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka abas komandas būs finālā. Viena vai otra - okej. Un pat ja tā viena vai otra tiks finālā, tad viņi nebūs uzvarētāji. Sekoju līdzi LAL, Zaļie man ne visai Gārneta dēļ. gribēju vērst domu uz to, ka šis viedoklis nav balstīts uz personīgām simpātijām vai antipātijām. :)

katram savi favorīti. :)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējās piecās spēlēs Knicks ir uzvarējusi divas reizes.

Pret Jazz ielaisti 109 pumkti

Pret Grizzlies ielaisti 108 punkti

Pret Mavericks ielaisti 127 punkti

Pret Pacers ielaisti 106 punkti

Pret Pacers ielaisti 119 punkti

Vidēji: 114 punkti

Pēdējās piecās spēlēs Celtics ir uzvarējusi divas reizes.

Pret Clippers ielaisti 108 punkti

Pret 76ers ielaisti 89 punkti

Pret Bucks ielaisti 56 punkti

Pret Nets ielaisti 88 punkti

Pret Pacers ielaisti 80 punkti

Vidēji: 84 punkti

Pēdējās piecās spēlēs Bulls ir uzvarējusi piecas reizes.

Pret Hornets ielaisti 77 punkti

Pret Bobcats ielaisti 84 punkti

Pret Hawks ielaisti 76 punkti

Pret Jazz ielaisti 100 punkti

Pret Wizards ielaisti 79 punkti

Vidēji: 83 punkti

Pēdējās piecās spēlēs Heat ir uzvarējusi trīs reizes.

Pret Blazers ielaisti 105 punkti

Pret Lakers ielaisti 88 punkti

Pret Grizzlies ielaisti 85 punkti

Pret Spurs ielaisti 80 punkti

Pret Thunder ielaisti 96 punkti

Vidēji: 91 punkts

Pēdējās piecās spēlēs Magic ir uzvarējusi trīs reizes.

Pret Kings ielaisti 102 punkti

Pret Warriors ielaisti 123 punkti

Pret Suns ielaisti 88 punkti

Pret Lakers ielaisti 97 punkti

Pret Bucks ielaisti 89 punkti

Vidēji: 100 punkti

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Pēdējās piecās spēlēs Knicks ir uzvarējusi divas reizes.

Pret Jazz ielaisti 109 pumkti

Pret Grizzlies ielaisti 108 punkti

Pret Mavericks ielaisti 127 punkti

Pret Pacers ielaisti 106 punkti

Pret Pacers ielaisti 119 punkti

Nekas, za to viņi var iemest 80-90.

MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

ļoti ceru, ka Pieši tiks līdz finālam. Popovičš ir kārtīgs trenneris, kurš iemāca un izmīca katru spēlētāju tā lai tie spēlētu komandā nevis tā kā Karstums ar savām superzvaigznēm (lai gan redzēt le fail raudam playoffos būtu cool :) ).

un ļoti ceru, ka mūsu tusētājs Biedriņš (mazāk gan dzert/tusēt derētu un vairāk par to kā pavērt vārtus citiem no LV spēlētājiem, jo ja viņš aizies no NBA kā sliktākais starta centrs 2011 - not cool :| ) tiks aizmainīts uz kādu puslīdz normālu komandu starpsezonā. varbūt tad sāks strādāt, ja tiks pie normāla trennera.

ko tas Smārts ar Biedriņu darīja tajās divās nedēļās LV? uz latvju zeltenēm skatījās laikam.

Link to comment
Share on other sites

ļoti ceru, ka Pieši tiks līdz finālam. Popovičš ir kārtīgs trenneris, kurš iemāca un izmīca katru spēlētāju tā lai tie spēlētu komandā nevis tā kā Karstums ar savām superzvaigznēm (lai gan redzēt le fail raudam playoffos būtu cool :) ).

Nu vo, nu vo! Tieši to pašu saku. Galvenais, lai traumas nesačakarē sezonu. :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Man pirms meneša sanaca runat ar Biedriņu, viņš teica, ka pec liguma beigam brauks spelet uz VEFu, jo Madarai nepatikot ASV un viņi abi izdomajuši, ka berniem labak būt dzīvot Latvijā!

LOOOL! Vinam vienkārši nav ko darīt tālāk USA. Neviens tādu double double meistaru kā biedru negrib. Nu ko miegs ,asij pagājušā spēlē pret memphisu ? NYK nav aizsardzības ?

Breetz vai kas tur pa vidu kko pirzh var iet uzreiz dirst. Tu visos topikus , kur es esmu parādies kā spečuks. Labāk pasēdi mājas un padomā vai tiešām gribi dzīvot gign forumā , jo izskatās , ka tā ir tava otra dzīve.

Bostona necels tas ir skaidrs. Miegs ko tu tur muldi par Heat , gaidi playoffus un tad arī runāsim.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...