Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Nu 7. spēlei noteikti jābūt! Zaļajiem baigi lana aizsardzība pret Kobi. Okej, punktus viņš tāpat samet fantastiski, bet viņš īsti netiek pie saviem lejapiem. Līdz ar to nevar radīt foul trouble kādam no zaļo līderiem. Neticami švaks bija Gazols.. Es gan ceru, ka savu vārdu vēl teiks Odoms.

Katrā ziņā interesanta finālsērija un laikam jau šīs arī ir tās stiprākās komandas šajā sezonā!

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā interesanta finālsērija un laikam jau šīs arī ir tās stiprākās komandas šajā sezonā!

Bostona noteikti sezonā nebija labākā, pat TOP3 nebija, viņiem tak traumas daudz bija un tā,bet nu finālos saņēmās.

Link to comment
Share on other sites

Nu regulārā sezona ir ļoti mazsvarīga. To regulāri pierāda Mavs un Cavs. PO ir galvenā sezonas mēraukla pēc kuras arī nosaka arī sezonas labākos. + lai kā arī man riebjās C's, tomēr nevar nenovērtēt viņu ceļu līdz finālam. :)

Link to comment
Share on other sites

Kā tad bija? Tu domā, ka veterāni netaupīs spēkus? Tiesām domā, ka Nets toreiz, kad uzvarēja Celtics, bija labāki? NĒ. Viņi taču paši atzina, ka regulārā sezonā viņiem ir pie vienas vietas.

Link to comment
Share on other sites

Jā, iespaidīga uzvara no LAL puses, bet kaut kas līdzīgs no Celtics - Magic game 5:

1) Magic / LaL uzvar pārliecinoši

2) Abām komandām krīt

3) Vairāki Celtics spēlētāji tiek pie savainojumiem (pret Magic - BBD, Daniels; pret LaL - Pērkinss, Rondo)

Nākamās spēles iznākums:

Pret Magic - uzvar C`s, pret LaL - ?

Link to comment
Share on other sites

ideāla spēle, es jau biju nogruzījies, kad bija -13, bet tomēr ticēju, ka paņems. Artests preses konerencē vienkārši bomba, tik labs čuvaks, prieks par leikeriem, par viņu neatlaidību un milzīgo vēlmi uzvarēt vien var dot čempiona kausu, hands down!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...