Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Sūda basketbols.

Futbols bija vienkārši super. Nedaudz veiksmīti un mēs būtu par platu soli tuvāk PČ DĀR.

Cauņas un Gorkša izcilais sniegums, deva ļoti lielu iespēju uzvarēt, tomēr "lieliskais" arbidrs paspēja sapist daļu no spēles.

Super spēlē, ĀĀĀĀ! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Visu cienu Kambalam! Cilveks tiesham kapa!

Biedrs macies no Kambalas ! Kaut vai ari Kambala vairak taisa showu spelejot , vinjs spele ljoti labi. Nesaprotu kapec NBA netika panemts kambits (nerunajot par kokainu) , cilveks offence vienk ardas , biedrs ir pilnigs pretstats. + Mest sodinjus nemak , tie kas dirsh ka vinjam rokas pa lielu , lai aizet talak det , berzinjs met normali , kambalam bumba vispar liekas ka spalva ,bet tik un ta met ieksha.

KAMBI man tevis zhel ! Biji pelnijis tikt talak, par parejiem komandas biedriem man ir citas domas.

Link to comment
Share on other sites

Biedrs macies no Kambalas ! Kaut vai ari Kambala vairak taisa showu spelejot , vinjs spele ljoti labi. Nesaprotu kapec NBA netika panemts kambits (nerunajot par kokainu) , cilveks offence vienk ardas , biedrs ir pilnigs pretstats. + Mest sodinjus nemak , tie kas dirsh ka vinjam rokas pa lielu , lai aizet talak det , berzinjs met normali , kambalam bumba vispar liekas ka spalva ,bet tik un ta met ieksha.

KAMBI man tevis zhel ! Biji pelnijis tikt talak, par parejiem komandas biedriem man ir citas domas.

Biedrs NBA ir tapec, ka vinam ir noteikta atruma/atletiskuma/garuma kombinacija un speja savakt atlekusas, to visu daudziem 2,15 dzekiem neatradisi. Pat ja Kambi tagad panemtu uz NBA, tad vinam tur daudz ko nebutu darit, jo tur naktos spelet pret speka uzbrucejiem, kas ir gan garaki, gan stipraki

FYI, nevajag parprast, man loti patik Kambalas spele, bet vinam, Eiropas tirlinus dauzot, ir daudz lielaka iespeja veiksmigai karjerai

Link to comment
Share on other sites

Stresa nav shogad arii kaut kaa nesanaca skatities, labi vien ir, nervus sataupiiju, kaut gan zheel ar biedru vienaa skolas sola seedets, basiits man vienmeer tuvs bijis, bet taas reklamas un viss parejais padarija sho visu par sapigaaku tematu...

Shaados briizhos es uzlieku kadu no shiem video, piem sho, atceros veel shodien ka pie pusdzivaa dzeraam un skatijamies ito speeli laukos

, uzreiz priecins seja paradaas Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...