Jump to content
GIGN Forum

Xgag


Pinky
 Share

Recommended Posts

peec postiem foruma, liekas tiiri sakarigs .. un domajams, ka ar xg maacees rikoties... karo4 GL thumbsup.gif + par to kikoshanu ir, taa , ka, piemeram, parasti skatos, vai cilveks, vnk kaadu beztolka apdirsh , un shaja gadijuma vairak sliecos uz kick ... vai ari otrs gadijums, kad atkal cilveks, beztolka varaas pa server i... itka , nekas traks, jau nav, lai spele, bet tomer daziem traucee ..

Link to comment
Share on other sites

ir jau ir deguns paceelies tuvaak debesiim peec tiesiibu pieshkjirshanas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa jau es teicu, esmu palicis mazliet iedomiigaaks, jo taadi paliek visi, kas dabuu acc. bet es nesaprotu, kaapeec tu, myth, sauc mani par iedomiigu...

te iederaas teiciens:" skabargu citam acii redz, bet balki sev acii neredz."

leciigs es nekad neesmu bijis, ne tagad, ne agraak. un atkal man jaagriezhas pie tevis, myth, jo leciigs esi tu aha.gif

nedomaaju, ka paaraak biezhi. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa jau es teicu, esmu palicis mazliet iedomiigaaks, jo taadi paliek visi, kas dabuu acc. bet es nesaprotu, kaapeec tu, myth, sauc mani par iedomiigu...

te iederaas teiciens:" skabargu citam acii redz, bet balki sev acii neredz."

leciigs es nekad neesmu bijis, ne tagad, ne agraak. un atkal man jaagriezhas pie tevis, myth, jo leciigs esi tu aha.gif

nedomaaju, ka paaraak biezhi. smile.gif

nebuut nee, es piem neesmu nekad bijis iedomiigs un joprojaam neesmu...ir veel dazhi indiviidi, kuriem ir normaals access, bet vini nav iedomiigi...

par teemu...Pinky itkaa biezhi speelee serverii, kas ir liels + ... itkaa uz citu uzbraucieniem iipashi nereagjee ( protams dazhreiz visiem neiztur nervi ) , bet tomeer pagaatne bik netiira gignaa shim cilveekam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...