Jump to content
GIGN Forum

Ebay & Preces Virs 90$


knds
 Share

Recommended Posts

Itkā pameklējos pa forumu, bet nevarēju neko tā īsti atrast. Noskatīju ipod touch, kas man izmaksās ~90$ ar visu sūtīšanu un sūtīts tiek ar USPS First Class Mail. Esmu iepriekš sūtijis visādus krekliņus, jakas utml. no jēbeja, bet nekad neko virs ~60$. Man neliks maksāts nekādus mistiskus nodokļus par kautkādām muitām 'n' shit ?

Jautājums nr2:

Latvijā taču nesen bija tā reforma a.k.a. černis par rajoniem(or somthin) un tagad kā izrādās es dzīvoju Priekuļu novadā(YO!).

Kā man īsti ir jāuzrāda adrese?(Ja dotie "lauki" ir Street Address, City, State un ZIP code)

Vai arī viss paliek pa vecam?

Link to comment
Share on other sites

Par tiem nodokliem, tad parasti nodokli nav jamaksa, ja suta ar USPS, bet tomer var palugt selerim, lai uzraksta uz pakas mazliet mazaku vertibu.

Par pareizu adresi - vienkarshi paskaties uz rekjinu vestulem (lattelekom/LG/LAtvenergo).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beigās aizgāja līdz 80$(+šipings 30$). Trijos naktī uzmetu uz 75$ un bija palikusi vel pusotra stunda. Tas bija pirmās paaudzes, diezgan saskrāpēta aizmugure, ekrāns diezgan labs + vel līdzi nāca screen protector plēves huiņa un silikona apvalciņš.

Tagad metu acis uz citu dīlu >.<

var vērt ciet.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...