Jump to content
GIGN Forum

Iezagad Gādu Zpēli!


RaWrRr
 Share

Recommended Posts

Sveiki tauta!

Iesakat, ko spēlēt!!!! :)

Pēc bildes apmēram izseciniet, kādas spēļu žanrus es spēlēju, jo konkrēti, kas man patīk pateikt nevaru.Nuu, protams, vairāk jau uz Adventure :)

post-20763-1247758813_thumb.jpg

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Un tev tk ļoti nieza pirksti lai pateiktu te savu attieksmi pret tiem, kas prasa lai iesaka spēles? Tas, ka katram cilvēkam ir atšķirīgas gaumes nenozīmē, ka viņš nepārzin citas gaumes.Cilvēkam var būt gaumē Sporta spēles bet viņš tak pārzin, kas ir RPG!

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Es pat nezinu nah tev ripleju taisu. Iemācies izmatot google un meklē to, ko tev vajag! Es tev iesaku Fallout3! Derēs? Iedzer indi!!! Un pēctam neatļaujies uzrakstīt, ka tev nepatīk, jo es tev ieteicu un iztērēju savau laiku

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

Paldies ka izskaidroji man meklēšanas alternatīvas.

Sorry, jau ir spēlets! Un es lūdzu IETEIKT nevis PATEIKT kādu spēli.Iedzer koncentrētu sērskābi un ķer kaifu no sava gudrības.

Paldies par sapratni.

Es pat nezinu nah tev ripleju

Tieši tā.

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Nu es te apmēram izsecināju, ka tev patīk pāris gadus vecas spēles, tad ņem un pamēģini Diablo 2. Es dzirdēju, ka tā ir prīmā spēle.

Kura no tām spēlēm, kuras devi mums izsecināšanai kvalificējas zem Adventure?

Tātad tev nepatīk RPG? Es, piedod, nesaprotu, ko tu no mums sagaidi? Vēlies, lai sākam bērt visas spēles, kuras zinām?

Tev Jimbuga ieteica Fallout 3. Tu jau nevarēji pateikt, kas tev nepatika tajā, lai mēs zinātu, ko var neieteikt, tev vajadzēja klaji uzdirst pretī, piemetinot, ka esi spēlējis to. Vai tu mums pasaki, ka tev patika min-maxing tajā? Nē. Vai tu pasaki, ka tev patika VATS sistēma? Nē. Vai tu dod mums norādi, ka tev patīk FPS? Nē. Vai izrādi interesi par labu storyline? Nē.

Neticu, ka kāds vēlēsies no dirsas izraut spēles, kas tev patīk, nezinot pilnīgi neko par tavu gaumi, (Izņemot diversantu, protams. :) ) jo tas ekrānšāviņš ir sūds.

Visas atbildes, ko saņemsi būs uz šaru iemestas igras, kuras tad arī uz šaru varēsi čekot un cerēt, ka tā būs sakarīga, tavai guamei tīkama.

p.s. - wl media gadījumā nav kaut kur iekritis pēdējā laikā?

Link to comment
Share on other sites

Adventure ir tikai papildus filtrs šajā topikā ;) (Adventure piemērs no šota - The Witcher)

No kurienes tu izrāvi tādus secinājumus?

kas tev nepatika tajā, lai mēs zinātu, ko var neieteikt, tev vajadzēja klaji uzdirst pretī, piemetinot, ka esi spēlējis to?

Kurā vietā es teicu, ka Fallout 3 man nepatīk? Tas vienkārši jau ir spēlēts.(un tiek)

Varat vērt ciet šo topiku, pašlaik būšu aizņemts ar trijām Gothic spēļu sērijām ;)

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Tas, acīmredzami, ir jautājums.

Ja jau uztveram visu tik burtiski, tad man nešķiet, ka tev pilnīgi viss tajā patika.

Ja uztveram to kā tas bija domāts, tad gaidīju no tevis, lai mazliet dziļāk pastāsti, kas tev spēlēs pateikt, ja reiz viss, ko par sev tīkamu virzienu vari teikt ir Adventure un smirdīgs skrīns ar mapi, kur ir 916856 žanru spēles.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...