Jump to content
GIGN Forum

Kredits Par Tavu Dveseli


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Tā ir krievu bandītu veikta augļošana. Kredīts bez galvotāja un ķīlas ar nenormāliem procentiem. Neatdosi kredītu - nodedzinās māju un izmasēs nieres.

Link to comment
Share on other sites

Nu prikols jau bija tjip tads ka vinji teica... tiem kam ir svariiga sava dvesele ( ticigajiem ) tie ari to naudu atdos. Bet tjip aiz ta visa varetu stavēt kkada slimo sekta :D

Un par to ka uzzinas kur dzivo es domaju ta nav probleema. Latvija ir maza :D

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad viņi pat neprasa tev nekādus dokumentus. Tātad es aizeju, sarakstu info [vārds, uzvārds & personas kods] par kādu no savām paziņām, paņemu naudu un pazūdu. Rezultātā sliktākajā gadījumā mans paziņa noraujas pa ausīm, bet es izliekos, ka neko nezinu. Katrā ziņā pati ideja uzmanību piesaistoša, tas nu ir fakts.

EDIT* Citāts no resursiem internetā:

Noslēdzot līgumu ir jāuzrāda vārds, dzimšanas gads, jānorāda aizdotā naudas summa un jāparakstās. Līguma noslēgšanai nav jāuzrāda nekādi dokumenti, rakstīts firmas mājas lapā.

Tātad principā sanāk, ka pēc mana varianta viņus ir reāli iespējams apčakarēt. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

EDIT* Citāts no resursiem internetā:

Tātad principā sanāk, ka pēc mana varianta viņus ir reāli iespējams apčakarēt. :)

OMG kapēc vienmēr jāliek paziņa tak izdomāt mēs mākam? MĀKAM :)

Andris Zindurs Personas kodu ari nahalavu :DKur vini zu atru roku parbaudis neku :P Taka

Link to comment
Share on other sites

skaties ka pectam nepiebrauc pie majas autins un nenoliek zarku pie durvim, ka to medza darit kadreiz :D

p.s tie varetu but izbijusies cietumnieki, psrs laika gangsteri kas tagad megina netiro naudu atmazgat, tas man vissmaz lieaks vissticamaakais variants :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...