Jump to content
GIGN Forum

Veeleetos atguut tiesiibas, plz


Guest ONIX
 Share

Recommended Posts

Godiigi sakot veelos buut admins jo ne lai tapeec ka admineetos/ziimeetos ar savaam tiesiibaam visu laiku bet mna personiigi pats galvenais ir slots wink.gif.

Kepeec man vereetu dot tiesiibas? hmm... Nu admins ar staazhu smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif speeleeju arii ne slikti, paziistu cs.gign.lv crew kaa savus piecus [beep] un apnjemos saglabaat oligarhiskos admineeshanaas principus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ONIX'am toch manlieks vajag dot tiesiibas vinsh, manlieks, jau ir bijis admins uz gign.lv. Speelee arii labi. No vinja suudus manlieks admineeshana diezvai sagaidiisi. Bijis admins vinsh ira. Manlieks, uz apollo, kad tas bija savos labaakajos gados, Onix arii admineeja.

Iesaku jums ONIX labs speeleetaajs un labs admins ar !!!

Link to comment
Share on other sites

ONIX'am toch manlieks vajag dot tiesiibas vinsh, manlieks, jau ir bijis admins uz gign.lv. Speelee arii labi. No vinja suudus manlieks admineeshana diezvai sagaidiisi. Bijis admins vinsh ira. Manlieks, uz apollo, kad tas bija savos labaakajos gados, Onix arii admineeja.

Iesaku jums ONIX labs speeleetaajs un labs admins ar !!!

smiliez.de_2523.gif

Dream tas nav nekas personiigs (tb uzbrauciens nav)!!!!

Domraxtos tu dabuus toch labas atziimes - paaris rindinjaas pateici 4 reaizes "manliekas" - pac pamaniiji??? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es nekad neziimeejos ka esmu admins un iisteniibaa arii taas tiesiibas man pie .. , bet slotu gan es gribeetu luugt! btw worm vai kaads cits- pasakiet savu gala leemumu/ vispaar leemumu... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...