Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Sveiki veršos pie jums ar tādu problēmu:

Lieta tāda ka spēlējot serveri man serveris dažreiz uzkaras uz 2-3 sekundēm un uzskrien pings visiem tajās sekundēs līdz 1000 un tad nokrīt! Kāds nezin kas tas varētu būt?

sererim stāv war3FT! esmu uzlicis booster'u,tikuntā!

P.S. PC kaste --> Itel 2 Duo 2.2 --> Ram 2gb

Link to comment
Share on other sites

Ja tu saki ka tā viss iet ''ideāli'' tad vaina nav kompī , vaina ir internetā , visticamāk tev viņš raustās vai kkas tāds ! :thumbsup: !

Link to comment
Share on other sites

gribēšu un turēšu! kiwix tevi piš vispār turu es serveri vai nē ???

mlīīīn kā man vot besī šitie lašaras kas nevar normāli paskaidrot bet uzreiz saka neturi serveri neturi serveri!

Edited by DjEdja
Link to comment
Share on other sites

1) ja Tavu ūber serveri kāds hakotu, tad tas uzkārtos vispār nevis 2-3 sek...

2) uzkāršanās var būt, ja pc ir pa vāju vai slikts interneta savienojums..

P.S. Un, nē, mani nepiš Tavs serveris... Tikai nāk rēka par parakstu Tavu "CS 1.6 HELP,SERVERS,MODS,PLUGINS & MANY MORE" - izskatās, ka Tev vajag palīdzību :D

Link to comment
Share on other sites

2) uzkāršanās var būt, ja pc ir pa vāju vai slikts interneta savienojums..

P.S. Un, nē, mani nepiš Tavs serveris... Tikai nāk rēka par parakstu Tavu "CS 1.6 HELP,SERVERS,MODS,PLUGINS & MANY MORE" - izskatās, ka Tev vajag palīdzību :D

nee nu tu to4na daunis kkads esi! bljaviens uz tavu pirmo atbildi es jau sen tadu lazhu zinu tu laikam ne6ance lidzi ko citi raksta!

nu un tu uzreiz to kka nevareji pateikt ka PC vai nets nee tev tev te vajag pontus radit kkadus!

man palidzibu nevaja vienk biju draugam palidzejis jau sen kad tiko pieregistrejos tipa reklamu!

P.S. varat taisit ciet šito topiku!

Link to comment
Share on other sites

Kiwix - tiešām tas Anti CSDOS palīdz, jo pats mēģināju un tev uzmet lielu fakuci pretī!

Un savādāk nevar uzhakot HLDS, jo cik caur changelog skatījos vairs pat nav tā fīča, kas bija līdzīga MySQL Injection!

Un kiwix - nafig tu raksti sūdus, ja nevienam nepalīdzi!? Lieks spams šajā forumā nav vajadzīgs!

Un problēmas risinājums: sākumā noskanē kompi ar NORMĀLU antivīrusu un ja neiet, tad vaino savu provaideri par packetlossu!

Un ja tev uzkaras viss dators tās 2-3 sekundes, tad velc savu pakaļu uz Boot.Lv jo neesmu nekāds datortehniķis, gan jau viņi tev dos ātru atbildi kas ir pie vainas!

Link to comment
Share on other sites

visticamak delj neta jo man vairs neielago!

nu un tu uzreiz to kka nevareji pateikt ka PC vai nets nee tev tev te vajag pontus radit kkadus!

man palidzibu nevaja vienk biju draugam palidzejis jau sen kad tiko pieregistrejos tipa reklamu!

P.S. varat taisit ciet šito topiku!

2) uzkāršanās var būt, ja pc ir pa vāju vai slikts interneta savienojums..

P.S. Un, nē, mani nepiš Tavs serveris... Tikai nāk rēka par parakstu Tavu "CS 1.6 HELP,SERVERS,MODS,PLUGINS & MANY MORE" - izskatās, ka Tev vajag palīdzību :D

Es visu pateicu pareizi... Vienkārši vajag rakstīt nedaudz sakarīgāk...

Tas pats arī kefiram - es pateicu visus pareizi!

Es nevaru uzminēt, kāds serverim ir crack's (p48, p47 vai dual) un jau normālu uzliekot ar CSDOS NEKO, NEKO UN NEKO nevar izdarīt, bet, ja kādam lēni aiziet, tad sorry.... :)

Link to comment
Share on other sites

Tas pats arī kefiram - es pateicu visus pareizi!

Es nevaru uzminēt, kāds serverim ir crack's (p48, p47 vai dual) un jau normālu uzliekot ar CSDOS NEKO, NEKO UN NEKO nevar izdarīt, bet, ja kādam lēni aiziet, tad sorry.... :)

+1

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...