Jump to content
GIGN Forum

Servera Palaisana


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Soreiz tas nav joks vai breds =]. Es ar DuH un vel vienu chomu serveri paspelejam vis okej gaja.

Tatad rit servere atversana officiala 15:00 ja neaizgulesos cool2.gif

ip 159.148.203.51:27015

GIGN clana cilvekiem admin tiesibu pieskirsana sazinoties ar mani [email protected]

amx mods staav+varesiet redzeet cik labi mans komps velk un visus savus komentus man nooadresot uz e mail naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Pings DuH ka rredzeju bija no 15-30, kad es ari speleju serveri butu mazaks ja nespeletu, bet ta ir laika problema, jo tuvakaja laika es domaju ramu lidz 1536mb uzlabot.

Un vins teica ka normali iet

Es sobriid eju uz darbu 10:00 tapec atstasu serveri ieslegtu.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

paliidzeesim SR un savediisim kaartiibaa.. shameejais veel grib war3modu

a par lagiem - nets chalim notmaals, vismaz pa trijiem var uzspeeleet, briizhiem ielago, kad vish k-ko fonaa dara, bet taa jau rama vaina

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

me back =] ramu palaboshu jau 30ls sakrati cool2.gif

Biju kaut kur redzejis 1024 ram viena, bet kur neatseros jau sad.gif

Nu serveris pagaidam neko no sevis ipasu nerada, bet tas ar laiku izlabosies ar palidzibu wink.gif

Tagad ir japriecajas ka vispar serveri, kads var ienakt smile.gif

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

sobriid ja =[ bet tas labojams driiz cool2.gif sobrid serveri atrodas 6 speletaji smile.gif mirc kanals irc.lv #cs.rembo

p.s ir iecere likt mazas neordinaras kartes =] ja kadam gribesies ar draugu iemeiginat naciet, tas bus velak, 24H strada serveris sotaki naughty.gif

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

cs_easy-attack[evolution]

-=007=-_dao_v2

vo THE kartes smiliez.de_2125.gif

(nu lab nekad neesmu spelejis/redzejis bet nosaukim mani paarliecinaaja!)

cik tad samaksaaji DuH`am? (cik es noprotu vinsh bija tas labais admins kursh tev visu paraadiija)

Link to comment
Share on other sites

vo THE kartes smiliez.de_2125.gif

(nu lab nekad neesmu spelejis/redzejis bet nosaukim mani paarliecinaaja!)

cik tad samaksaaji DuH`am? (cik es noprotu vinsh bija tas labais admins kursh tev visu paraadiija)

vinjs par cd key palidzeja, fasty par brivu smile.gif tagad web dizainderi laikam busu atradis cool2.gif pamazinjam uz augsu eju, vajdzes worm taveja banneri ielikt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

rembo serveris rlz, tikai saregulee pareizi ))) kaa piemeeram mp_c4timer 35 , mp_roundtime 3 , mp_forechasecam 1 , mp_limitteams 2 , mp_autoteambalance 1 , mp_timelimit 30

mp_roundtime liec 2 , jo kad buus tauta, tad laamiites nepildiis taa saucamo misiju confused.gif

*EDIT* peeerc ramu biggrin.gif *EDIT*

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...