Jump to content
GIGN Forum

Operas Gļuks.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

K-kāds šits noticis ar operu. Tātad ieejot draugos, galvenā lapa nežēlīgi bremzē, izdarīt vispār neko nevar, viss sāk "ķerties". Mēģinu ar Firefoxu, viss normāli. Lietoju Opera 9.64 versiju.

Tātad varbūt kādam ir kādi ieteikumi, ko darīt. Esmu mēģinājis pārinstelēt, izdzēst history disk cache, nekas nepalīdz. Negribu lietot citu browseri.

Link to comment
Share on other sites

Man arī tā agrāk bija ar Operu... <_< Taču atceros kad pārinstalēju man visi iestatījumi bija palikuši.. pasties Program failos, nav kautkur aizķērušies?

p.s. Iesaku lietot Firefox, cik lietoju, vēl neesmu saskāries ne ar 1 problēmu.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

<_< Taču atceros kad pārinstalēju man visi iestatījumi bija palikuši.. pasties Program failos, nav kautkur aizķērušies?

p.s. Iesaku lietot Firefox, cik lietoju, vēl neesmu saskāries ne ar 1 problēmu.. :thumbsup:

Man tieshi otradak tagad gluks , ka nevaru atvert vsp firefox , vnk nevereas valja, tadelj tagad saku lietot operu , patik un esmu apmierinats.

Link to comment
Share on other sites

Nu sūūds, tagad man visi iestatījumi ar visām parolēm pazuda nahuj. bledj sūdi notiek bledj nahuj SŪDS!
Tu tikai nesatraucies, tev tagad ir divas operas uz kompja, viena ir oper 9.64 otra ir 10. ^^ 9.64 visiem iestatijumiem ir jāpaliek. + iesaku izmantot my.opera.com. sasinhronizē visu ar operu un aidaaa... paroles/bookmarki/ect stuffs paliks
Link to comment
Share on other sites

par my.opera.com paņem pie File - synchronize opera

Nezinu par turbomodi, bet kur es varu disablot - opera:config? Kā saucas?

Un ja es disabloju turbomode, tad tā atslēdzas uz visām lapām? Man tā šķiet, ka vaina varētu būt k-kādos noseivotos sūdos tieši uz draugiem.lv lapas, jo lago tikai pati galvenā draugiem lapa, citur nekur es tādus gļukus nēsmu novērojis. Varbūt ir kādas idejas, kur noseivo k-kādu infu par konkrētu lapu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...