Jump to content
GIGN Forum

Dzērieni


Seen
 Share

Recommended Posts

Auksta piparmētru tēja ftw. Saplūc dārzā (nopērc aptiekā) piparmētru lapas, aplej ar verdošu ūdeni un iemet ledusskapī/atstāj uz galda, lai atdziest. Cukuru klāt nelieku. Afigenna labi var atdzerties.

Link to comment
Share on other sites

Sasaldēti banāni (sagriezti) , sasaldēta melone (sagrieztos gabaliņos) , parasta apelsina sula !

Visu iemet mikserī un sajauc :sparta: !

Link to comment
Share on other sites

Es gribeeju paaris dienas atpakalj taisiit topiku, bet atljaushos savu saapi pajautaat shajaa. :)

Kur var nopirkt to Dr.Pepper limonaadi? Kaadreiz bija gan SKY, gan Maxima, bet tagad es neesu vairs nekur redzeejis un man vinja tiiiiik afigena garsho! Vareetu kaadas paardesmit bundzhinas iepirkt, lai pietiek kaadam laikam... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ēm, nē!

ja starp ķermeņa temperatūru un dzēriena temperatūru ir pārāk liela grādu atšķirība, sākās svīšana un gribēsies dzert vēl vairāk (to arī veicina visi saldie dzērieni). vari salīdzināt ar miglas veidošanos.

Link to comment
Share on other sites

eu eu eu... man neinterese visi tie sudi ko perk veikala jau gatavaa veidaa man interese kkas tads ko pats var uztaisiit.

par to ka svidiishu vairak man vienalga... vnk gribas kadu foršu dzeerienu BEZ GRAAAADIEM!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ir viena jokaina recepte, bet nenormali labs sanaak

sajauc mikserii:

banaanu

jaanjogas sauju

pus citronu izspiestu sulaa

ledu

gaazeeto uudeni

un slepenaa sastavdalja ir sardele

pavisam nopietni, ja ir ljoti liela, tad kaadu pusi, tas dos tadu maigu patiikamu, nedaudz galjas garshu!

Link to comment
Share on other sites

Nespēju iztēloties kā varētu garšot sardeles ar banāniem un jāņogām dzērienā :axe:

Link to comment
Share on other sites

sajauc mikserii:

banaanu

jaanjogas sauju

pus citronu izspiestu sulaa

ledu

gaazeeto uudeni

un slepenaa sastavdalja ir sardele

pavisam nopietni, ja ir ljoti liela, tad kaadu pusi, tas dos tadu maigu patiikamu, nedaudz galjas garshu!

lol ta norecos... tu gribeji teikt desina :10cm:

bus japameigina, ka neka vienmer ta ir ka neticamais ir labs :D

Link to comment
Share on other sites

samuraj LOL'A!

kautvai no fizikas viedokļa pa siltumu (Q) pasties.

dzer gana daudz auksta dzēriena un temperatūra izlīdzināsies un tev paliks vēsāk.

tiko es XXL vīna glāzē ielēju iekšā 2 l kolas ar ledu...esmu ~ 2/3 izdzēris un reka tomēr atvēsina mani, jo gribas uzvilkt kreklu atpakaļ, ka paliek auksti.

migla tev...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...