Jump to content
GIGN Forum

Demolē Visu Ko Redzi? :d


Epix
 Share

Recommended Posts

Kāds ievērojams XX gadsimta valstsvīrs reiz pauda šādu domu: Ja valdošā vara ved veselu tautu uz iznīcību, tad dumpoties ir ne vien katra pilsoņa tiesības, bet vissvētākais pienākums! Mūsuprāt šis laiks ir pienācis, jo valdošais mafiozais režīms divdesmit gadu garumā ciniski un noziedzīgi ir izlaupījis valsti un iegrūdis postā mūsu tautu, radot sistēmu, kas kalpo saujiņai bandītisku miljonāru, uzblīdušiem birokrātiem un pērkamiem politiķiem. Ir sagrauti uzņēmumi, iznīcināts mazais bizness, simtiem tūkstošu cilvēku ir izdzīti no savas Tēvzemes, lai varētu kaut kā izdzīvot, vēl simtiem tūkstošu citu ir iedzīti parādu jūgos, zaudējuši darbu un elementārākos iztikas līdzekļus. Mums, visjaunākajai paaudzei ir nolaupīta nākotne, mēs savus labākos gadus esam spiesti pavadīt trūkumā un sīvā cīņā nevis par savu labklājību, bet elementāru izdzīvošanu. Bet valdošajam režīmam vēl nav gana, nabadzības posts, kas ir viņu nelietības, korupcijas un noziedzīgo izdarību sekas, tiek uzkrauts uz mūsu pleciem. Mūsu vecāki un vecvecāki, pensionāri, tiks aplaupīti, mums samazinās jau tā nožēlojamās aldziņas, mums uzkraus papildus nodokļus, mēs cietīsim badu, bet visi šie parazīti turpinās liekuļot, uzdzīvot, ņirgāties par mums. Viņi paliks pie savām treknajām silēm? ja mēs to pieļausim. Netici glumo un viltīgo politikāņu blefam, ka tautas aplaupīšana un iedzīšana nabadzībā ir vienīgais veids kā glābt valsti. Viņi ir melojuši vienmēr, un viņi melo tagad! Ir citas iespējas, ja vien ir politiskā griba. Ja šodien mums klājas ārkārtīgi smagi, tad atceries, latvieti, rīt būs vēl smagāk, ar katru dienu būs sliktāk un sliktāk. Pārmaiņas ir nepieciešamas nekavējoties! Ko darīt?

Ir skaidrs, ka ar bezzobainu gaudošanu un žēlošanos, kā tas bija redzams ar valdību saistīto arodbiedrību nesenajā pasākumā, mēs neko nepanāksim. Ir vajadzīgas citas metodes, un pats galvenais, lai sarīkotu reālu pretestību noziedzīgajai sistēmai, jāorganizējas pašiem, nevis jāgaida, ka kāds cits to darīs mūsu vietā. Mēs paši esam spēks, un mēs paši noteiksim savas prasības un mēs paši izlemsim kādām metodēm nomainīt esošo sistēmu!

Daži uzņēmīgi cilvēki šī gada 30.JŪNIJĀ, PULKSTEN 17.00- dienu pirms prettautisko budžeta grozījumu stāšanās spēkā, IR PIETEIKUŠI PROTESTA AKCIJU- TAUTAS SAPULCI ?PRET SOCIĀLO GENOCĪDU!? Pie Ministru kabineta , Rīgā, Brīvības bulvārī 36. Tā ir mūsu pēdējā iespēja panākt to atcelšanu, tā ir mūsu iespēja sākt pašorganizēties, un panākt noziedzīgā režīma nomaiņu. Tā ir iespēja vienoties par kopīgu rīcību savu tiesību aizstāvēšanai, un uzsākt cīņu līdz uzvarai! Tas var būt sākums organizēta pilsoniskās nepakļaušanās un pretestības kustībai. Atnāc un piedalies, paņem līdzi savus draugus un likteņa biedrus, uztaisi savu plakātu vai nāc bez tā, izdomā savu sakāmo vai citu veidu kā paust savu attieksmi, bet galvenais ATNĀC UN PIEDALIES!

Latvieti, neesi vienaldzīgs, atceries, ka Tu esi sava likteņa kalējs, neļauj sevi aplaupīt, neļauj par sevi ņirgāties, Tu esi tauta, piespied ar sevi rēķināties! Parādi, ka neesi lupata, kuru var mīdīt ar kājām! Tautas sapulces mērķis nav kārtējā izbļaustīšanās, mērķis ir vienoties par kopīgu rīcību un cīņas metodēm, lai panāktu mums nepieciešamās pārmaiņas. Ir daudz veidu, kā panākt esošās sistēmas nomaiņu- valsts iestāžu bloķēšana, streiki, nodokļu nemaksāšana (tos valdošā vara, pārkāpjot Satversmi, noziedzīgā kārtā nozog!), pašaizsardzības grupu organizēšana pret parazītiskajiem banku un t.s. ?parādu piedzinēju? tīkojumiem, un daudz, daudz citu.

Atnāc, un rīkosimies kopā. Un, padomā par Atmodas gadu devīzi: JA NE ES, TAD KAS, JA NE TAGAD, TAD KAD? Ja jums vēl papildus rodas kāda ideja, tad rakstiet mums uz e-pastu: [email protected]

Kas nu būs ko? Ideja atbalstāma vai tomēr ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Davai uz priekšu..

Ja cietumā tiksi pie neta - uzraksti,kā bija :thumbsup:

Paskatoties kādus tur cietumsodus džekiem piesprieda,nav vēlmes šitādus grautiņos pat kāju no mājas izspert.

Link to comment
Share on other sites

ehh kārtējais murgs, dēļ kura foršajām krievu partijām tiks dota iespēja papulēt netikai savu raķeti uz šitajiem protestiem a.k.a "pēc 13.janvāra visi saņēma 2k mēnesī uz rokas un braukāja savā privātajā auto salonā uzbūstoto VW golfu" , bet arī parādīt "cik labi mēs esam un ka mēs esam vienīgie, kuriem rūp tautas liktenis".

:nope:

Link to comment
Share on other sites

Ja cietumā tiksi pie neta - uzraksti,kā bija :thumbsup:

Paskatoties kādus tur cietumsodus džekiem piesprieda,nav vēlmes šitādus grautiņos pat kāju no mājas izspert.

teksts ir ņemts no uzbrukums.lv, ja bļeģ es iešu šaut un sist logus, idiots :slap: ja tas būtu mans teksts, tad apakšā nesekotu piebilde.

vienkārši esmu nedaudz šokēts, ka tik atklāti tiek tauta kūdīta uz vardarbību, vismaz es to šajā tekstā saskatu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku,ka uzreiz tev tur jāiet un jādauza.

Es šo tekstu vairāk uztvēru kā uzaicinājumu..

Link to comment
Share on other sites

kā uzaicinājumu iet demolēt?

jebkurš, kurš aiziet uz šādu pasākumu un sāk kaut ko sāk demolēt, atklāti parāda, ka viņam ir pilnīgi pofig par savu Latviju. šādas demolācijas nekādā gadījumā pie nekā laba nenovedīs. tāda nu reiz ir tā situācija, ka naudas valstij nav un ir jātaupa, labi, protams, ka viņi to visu neizpilda tik labi, cik vajadzētu un uzņēmumu veicināšanas programma plaši pieklibo, bet pēdējais, kas tagad novestu pie kaut kā laba, būtu jauna valdība. šādā kritiskā laikā tas tikai nozīmētu vēl papildus laika zaudēšana, kas var būt latāla valstij.

Link to comment
Share on other sites

Kaads gudrs viirs reiz teica: "Iistaa anarhija valstii nesaaksies no taa, ka demolees valsts iipashumu un ar olaam apmeetaas politikjus, bet gan tad kad tauta saaks eest pati sevi. Respektiivi, kad valsts iedziivotaaji viens pret otru iztureesies naidiigi un vainos viens otru pie taa, ka vienam sliktaka vai labaaka dziive. Tas, ka veikalaa paardeveejai brauks virsuu neko nemainiis valsts ekonomiskajaa staavoklii. Vienmeer jaatceraas, ka par katru sabojaato valsts iipashumu pasham no savas nodoklju naudas ariii ir jaamaksaa, nejau kaads no politikjiem maksaas no savas kabatas par lai no eeku fasaadeem nomazgaatu olas un iesiklotu jaunus logus!"

Shii ir M. Zandera atzinja pateikta maniem vaardiem!

Takaa es nepiekriitu tai demoleeshanai n'shit, un uz ko tie faking demoleetaaji cer??? Ka atnaaks kaads segamegauber valdiibas vadiitaajs kursh divu meeneshu laikaa izdirsiis nepiecieshamo pikji un valstii iestaasies zelta laiki? Are you fucking joking?

Labaakajaa gadiijumaa vareetu ciiniities par to lai sauc pie atbildiibu tos, kuri "treknajos gados" valsti nolaida liidz shadam suudainam liimenim. Par to es arii vareetu kaadu plakaatu pavicinaat!

Link to comment
Share on other sites

Ja cietumā tiksi pie neta - uzraksti,kā bija :thumbsup:

Paskatoties kādus tur cietumsodus džekiem piesprieda,nav vēlmes šitādus grautiņos pat kāju no mājas izspert.

Sory par dubult postu!!!! paraadi kaut vienu kuram piesprieda cietumsodu? Visi tie pedjiki kuri varoja taas mashiinas tika izlaisti tajaa pashaa naktii, un kaa jau es mineeju vienaa topika ieprieksh, tajaa grautinjaa savaaca arii 5 man labi paziistamus cilveekus, kuri nu patieshaam neko nebija dariijushi, un vinjus naxuj gribeeja notiesaat uz 8 gadiem, bez jebkaadiem suud pieraadiijumiem. Vinji tika atbriivoti no apcietinaajuma tikai kad vinji bija jau noseedeejushi 40 dienas, un veel jo shobalt no mentiem ir pilniigs klusums, jo vinjiem nav neviena fakin pieraadiijuma...

Bet laikam tomeer vinju ideja iebiedeet tautu nosdraadaaja, jo to, ka tie chalji tika apcietinaati un kaads vinjiem sods draudeeja raadija katraas zinjaas veel kaadu nedeelju peec visa notikushaa! Shie manis mineetie chalji bija greekaazhi tam lai tautai paraadiitu, ka ja taa dariis tad buus ahujenaaakie suuuuuuuuudi!

Link to comment
Share on other sites

ņem!

Nu pat ja neapcietināja,paļubē tur draudēja normālas hu1ņa5.

Un es domāju ka pāris džekiem tur arī iedeva kādus gadus.

Reāli tur neraku tik daudz to info,varbūt arī neiesēdināja,bet teica ka džekam tur 7 gadus iedeva,utt.

Link to comment
Share on other sites

ņem!

Nu pat ja neapcietināja,paļubē tur draudēja normālas hu1ņa5.

Un es domāju ka pāris džekiem tur arī iedeva kādus gadus.

Reāli tur neraku tik daudz to info,varbūt arī neiesēdināja,bet teica ka džekam tur 7 gadus iedeva,utt.

Tieši tevis minētjā linkā iet runa par vienu no tiem čaļiem kurus es minēju. Un uz doto brīdi viņš ir atbrīvots un tipa gaida tiesu, kura es domāju arī nekad nepienāks.

Link to comment
Share on other sites

Nacionālsociālistisku kristiešu fundamentālistu politiskās aģitācijas mēģinājums.

Link to comment
Share on other sites

Kādiem svešvārdiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...