Jump to content
GIGN Forum

Cherub


khsh
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 23467

| ADMINS: bot1k

| NOBANOTAIS NIKS: cherub]

| NOBANOTAA IP: 78.84.137.75

| IEMESLS: naForum

| UZLIKTS: 26.06.2009 23:36

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/23467

+-------------------------------------------------------------------

DEMO: weekly_cs.gign.lv_0906262307_de_train.zip

Edited by khsh
Link to comment
Share on other sites

| BANA ID: 23467

| ADMINS: bot1k

| NOBANOTAIS NIKS: cherub]

| NOBANOTAA IP: 78.84.137.75

| IEMESLS: naForum

| UZLIKTS: 26.06.2009 23:36

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/23467

+-------------------------------------------------------------------

DEMO: weekly_cs.gign.lv_0906262307_de_train.zip

Сегодня посмотрю демку ближе к вечеру... Просто уже :karuseli:

Link to comment
Share on other sites

Tik garlaicīgs demo. Bet tās beigas bija visai labas, es pat sāku smieties kā viņš uztaisīja to hs'u botikam, pie sevis nodomāju - "tūlīt būs bans" - še, bija ar :) Bet es kaut kā īsti nesapratu, kura bija tā vieta kur botikam likās tas wh. Nopietni. Es vēl saprastu, ja čalis būtu baigais šāvējs un visus blieztu pēc kārtas, bet tā galīgi nav, viduvējs spēlētājs, nesaprotu kur jūs viņam varat atrast wh. Principā visi fragi ir uz skaņu. Un tas moments ko entw pieminēja(11:36), vecīt, tur bija jāspēlē ar volume 0 un vēl pašam jābūt stulbam, lai nesaprastu/nedzirdētu, ka čalis ir aiz tās kastes.

Banu noņēmu, bet topicku atstāšu vaļā, gan jau jūs te vēl gribat diskutēt.

*DEAD* bTb [a] Sp!kE : cherub WH tu zinaji kur esmu pateicoties WH un tad tur uzmeti granatu plis

admin vinu nobano!

ADMIN bot1k: ban cherub] permanently: naForum

:)

Link to comment
Share on other sites

:) Bet es kaut kā īsti nesapratu, kura bija tā vieta kur botikam likās tas wh. Nopietni. Es vēl saprastu, ja čalis būtu baigais šāvējs un visus blieztu pēc kārtas, bet tā galīgi nav, viduvējs spēlētājs, nesaprotu kur jūs viņam varat atrast wh. Principā visi fragi ir uz skaņu. Un tas moments ko entw pieminēja(11:36), vecīt, tur bija jāspēlē ar volume 0 un vēl pašam jābūt stulbam, lai nesaprastu/nedzirdētu, ka čalis ir aiz tās kastes.

Banu noņēmu, bet topicku atstāšu vaļā, gan jau jūs te vēl gribat diskutēt.

*DEAD* bTb [a] Sp!kE : cherub WH tu zinaji kur esmu pateicoties WH un tad tur uzmeti granatu plis

admin vinu nobano!

ADMIN bot1k: ban cherub] permanently: naForum

:)

Ja kas tad h1tex gaja slow'a un flashu iemeta pa augshu , es tagad NEDZIRDEJU h1texu tur. Tur pat nav logikas shaut pa to kasti.

Link to comment
Share on other sites

Ok, speciāli kačāju demo vēlreiz. Nu jā, tur tev taisnība - h1tex gāja walkā, bet viņam visu pasākumu izjaucu teammates nightmare's, kurš visai skaļi pa zaļo skrēja un mētāja flashus - tas bija kā pirmais. Otrais, tieši pirms cheruba šaušanas pa kasti, h1tex izmeta flashu(dēļ kura var pateikt viņa atrašanās vietu) cherubs aizgriežas un pats iemet flashu, paliek 2 varianti - vai nu h1tex ir apžilbis un stāv kā miets, vai arī ir aiz kastes - viņam nebija citas vietas kur paslēpties.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu es nenoskatījos visu demo, tādeļ nevaru droši apgalvot kaut ko, es arī nesaku , ka viņam ir vai nav wh. Vienkārši tas moments ko pieminēju, izskatījās dīvains :ermm: , bet nu tas tomēr paliek pubs, nekādas taktikas, ejam kur gribam, šaujam kur gribam...

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

| BANA ID: 23467

| ADMINS: bot1k

| NOBANOTAIS NIKS: cherub]

| NOBANOTAA IP: 78.84.137.75

| IEMESLS: naForum

| UZLIKTS: 26.06.2009 23:36

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/23467

+-------------------------------------------------------------------

DEMO: weekly_cs.gign.lv_0906262307_de_train.zip

Приношу свои извинения за не кратковременное неудобство :unsure: Бан снят, наслаждайтесь игрой на нашем сервере :thumbsup:

П.С. Топ можно закрыть я думаю.

Edited by bot1k
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...