Jump to content
GIGN Forum

Kapēc Ir Tā ? Un Vai Ir Iespējams To Mainīt ?


Recommended Posts

Gribēju apvaicāties , kā tieši strādā cs.gign.lv sistēma kad serveris ir pilns , bet ienākot cilvēkam kuram ir reģistrēts niks viens no servera spēlētājiem tiek izmest automātiski . Tātad jautājums ir sekojoš ka tiek veikta izvēla kurš tiek mests arā ? Arā tiek mest pēdējais ienākošais vai vnk uz labu laimi ?

-

Man ierosinājums būtu mest arā pēdējo ienākošo vai cilvēku ar sliktāko rezultātu . [Ja protams tas jau tā nav] .

Link to comment
Share on other sites

Janci, man gan tā neliekās. Man liekas, ka GIGNā ir tā, ja ienāk reģistrēts spēlētājs tad izmet to spēlētāju kuram ir vissmazāk laika pavadīta uz servera, nu mazāk stundu/minūšu..

bet varbū kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Kiwix, ar Janci vakar izrunājāmies par šo tēmu, un kā redzu Tu, mani arī nesaprati, es biju domājis, nevis tā kā es ienāku pēdējais serverī, man nospēlētas kādas 3minūtes tajā mapē, mani arī pirmo kikos, bet es biju domājis, kiko to kuram ar to niku viņa, ir vissmazāk nospēlēto stundu skaits, iekš statiem.

Nē nu es kļūdos, laikam tad jau ir kā Jancis teica. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nē tač' cik reizes jāsaka..viss iet pēc tāda principa , tu iekonektējies serverī pavadi tur ~1min a visi pārējie jau sen kādas 10min spēlē,tad kādam reģistrētajam connectējoties tu tiec vnk izkiktots.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...