Jump to content
GIGN Forum

Par Labu $


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

macho - kaadeelj tu skaties piemeeram hokeju ,ja vari veelaak internetaa paskatiities rezultaatu ? smile.gif Man shkjita ,ka vinjsh grib pats nokrakot swds.dll nevis dabuut jau nokrakotu failu .Man shaadi iznaakumi pilniigi neliekas vienaadi ,shokeejoshi ,ne ?

lol. Labs saliidzinaajums - man arii krakot kaut kaadu failu liekas tikpat interesanti kaa skatiities sporta speeli.

Link to comment
Share on other sites

thats true

nu ,protams ,ka taisniiba happy.gif Es tikai meegjinaaju saprast par ko vinjsh grib maksaat. Maksaat par nokrakota faila iedoshanu man liekas nelogjiskaak kaa maksaat par iemaaciishanu nokrakot failu ,bet izskataas ,ka nevajadzeeja censties domaat logjiski .

Link to comment
Share on other sites

nozheelojamaas nieciibas - juus jau esat aizmirshushi (kas atceraas, runa neiet par k-kaadiem r&r un menjkaam) visuvareno ChordG un vinja sapnjus par kosmisko biologjiju? :curse:

Link to comment
Share on other sites

nozheelojamaas nieciibas - juus jau esat aizmirshushi (kas atceraas, runa neiet par k-kaadiem r&r un menjkaam) visuvareno ChordG un vinja sapnjus par kosmisko biologjiju? :curse:

cool2.gif kas tad vinju neatceraas

Link to comment
Share on other sites

saku uzreiz 30 ls! ES ZIEDOSHU SAVU MAZO DISKETIITI SWDS.DLL KRAKOTAA FAILA! savs mirc kanaals! un paraadiishu vietu kur vari mu serveri uztaisiit laugh.gif

par mu serveri es ari zinu, bet sql es nevaru uzstadit ta ka tajos zimejumos paradiits =[ man pirmspedeja use pasword domain pilnigi tukss jaatstaj lai instal butu a ta man liekas nevajdzetu buut

Link to comment
Share on other sites

njaa... cilveekam naudu nav kur baazt confused.gif

kaa uztaisiit mirc serveri.. eusa_doh.gif

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

palidziba ir 2 variantos kur vajag siiki un saitos viss neizdodas ja kada neparedzeta problema. 1 man vajag mirc uzzinat ka savu kanalu sataisiit, 2 CS MU serveri sataisiit cs servera taisisana ar failu swds.dll problemas man nezinu ka tiesi jakrako

1) uz chat.delfi.lv un irc.lv komanda: /cs register #chans parole raksturojums (piem. ahuuns chans)

2) http://forum.ragezone.com - tur pieregistreejies un dabuusi par mu serveriem veselu kaudzi infas.

3) http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?t=15524 - nowon cracks

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...