Jump to content
GIGN Forum

Banned By Fuj1tsy


Delveris
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 23322

| ADMINS: fuj1tsy

| NOBANOTAIS NIKS: Delveris

| NOBANOTAA IP: 87.110.77.252

| IEMESLS: kurshtevbanunonjeema?

| UZLIKTS: 23.06.2009 09:40

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/23322

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"kurshtevbanunonjeema?, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi

Mierīgi no rīta spēlēju, gāja jau kāda 2. vai 3. karte kurā pēc kārtas jau spēlēju, domāju pēc de_dust2 mest mieru, jo šodien it kā svētku diena, bet te pēkšņi BANS ar visnotaļ izsmeļošu iemeslu. Nevarēju ātrāk uzrakstīt sūdzību, jo nebiju vēl līdz galam piereģistrējies šeit. Iepriekš tam vienkārši nebija vajadzība. Agrāk šeit neesmu banots, tāpēc bana iemesls dubultinteresants. Esmu pamanījis, ka pēdējās dienās zem mana nika ir spēlējis kāds nezināmas izcelsmes plaģiāts, bet nu ko tur daudz, neesmu jau reģistrēts GIGN spēlētājs, tāpēc niku nozagt ir viegli, lai vai kā... bans NAV BIJIS!!! Visu cieņu fuj1 priekšā, bet šoreiz laikam te kaut kas ir pārprasts. Nu jau labu laiciņu esmu šeit nospēlējis un gribētu to arī turpināt... ;)

P.S. Ja kādam ir interese, tad pievienošu arī demo, lai var redzēt kā viss notika.

Links uz demo -> http://yy.lv/download.php?f=53912

Ceru uz sapratni un drīzu atgriešanos GIGN. B)

Edited by Delveris
Link to comment
Share on other sites

Banoju es tevi pamatojoties uz vakardienu. Vakar @ de_prodigy mapes tev bija vienk seksīgs norecoil. Takā sūdzību nemanīju, tad šodien nobanoju tevi atkal pamatojoties uz de_prodigy mapē redzēto. Ieliec vakardienas de_prodigy mapi, un tad redzēsim...

sērverī tajā laikā bija daudz adminu: Fake, bot1k , Ads..

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Es vakar spēlēju 2009-06-22 @ 09:02 - 09:26 un 2009-06-22 @ 20:15 - 20:41, vēl šajā rītā 2009-06-23 @ 09:01 - 09:40, pārējie laiki 2009-06-22 @ 15:42 - 16:10 un 2009-06-22 @ 21:24 - 21:36 man nav izskaidrojami, žēl, ka ip nerāda klāt. Ja tev ir pieeja, parādi banu, kuru vakar esi licis, salīdzināsim ar ip, kura man jau ir NEMAINĪGA vairāk kā 2 nedēļas.

P.S.

Ja banu vakar esi licis, tad noteikti tas nav bijis manai ip adresei. Tādā ziņā liels tev paldies, ka esi nobanojis to niku zagli. To diemžēl es kontrolēt nevaru, bet reģistrēt par 10ls niku arī kaut kā negribās.

P.P.S.

Vēlreiz mudinu tevi salīdzināt ip adreses... vakardienas banoto ar manu ip.

Edited by Delveris
Link to comment
Share on other sites

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-06-22...-de_prodigy.zip

Starp citu vinsh jau ir arii citos serveros banots,bet tas jau ir cits stāsts... :)

Jā, esmu banots MW, bet tur vispār nav nekāda sakara ar čītiem, tur sakars tāds, ka mani jauc ar vienu citu ne tik populāru personu. Administrācijai man to nav izdevies ieskaidrot, tāpēc vienkārši atmetu ar roku.

Vēl KSO tiku banots par vienu necenzētu frāzi admina virzienā, kurš nerīkojās diez ko attapīgi situācijā, kad viņam bija jārīkojās, bet tas bana laiks ir iztecējis.

Vēlreiz mudināšu salīdzināt IP adreses, jo ar čītiem neesmu spēlējis, ja būtu saņēmis banu vakar uz sava datora, tad BŪTU bijusi sūdzība uzreiz!

Skaidri zinu, ka mana ip adrese nav mainījusies vismaz 2 nedēļas. Ja nepieciešams mēģināšu jums to kādā citādākā veidā pierādīt.

Edited by Delveris
Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz mudināšu salīdzināt IP adreses, jo ar čītiem neesmu spēlējis, ja būtu saņēmis banu vakar uz sava datora, tad BŪTU bijusi sūdzība uzreiz!

Zin kā, viens ko es varu pateikt, eimoji tu @ prodigy (ok, ja es noticu tevis teiktajam, tad spēlēja iedomātais niku zaglis). Ja nevēlies šādas problēmas atkārtoti, tev nāksies reģistrēt niku. Diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Bet tas ir ļoti dārgi priekš šiem laikiem. 10 lieki Ls man uz doto mirkli nav. :(

Nu tas nav nekāds iedomāts niku zaglis, ieejot statos ir skaidri redzama ip adrese, kura absolūti nesakrīt ar tām no kurām es esmu spēlējis. Manas ip adreses sākas ar 87.110. un 84.237. Ja tās mainās, tad ir tikai šādos formātos un nekā citādāk, tāpēc man itin viegli ir izsekot līdzi tam vai kāds ir ar manu niku spēlējis.

Skumji, ka ir tādi plaģiāti.... :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

A kas tur liels, ja arī ir bijuši 2 delveri? Fuj1tsy, viņš tev uz xcheck uzrādījās un vai viņš šodien spēlēja aizdomīgi, ja tā, tad skatāmies demo un spriežam par banu. Ja viņš šodien(respektīvi, otrais Delveris :) ) spēlējis tīri, tad šitam banu ir jāņem nost.

p.s Vakardienas Delverim bija LTK interenets(ip:78.84.98.217). Šim ir kas pavisam cits.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Visi Delvera IP ir LTK , taka nobanotais ari. Skatos demku , zinu jusu imba JOKUS bet prieksh manim vinsh visulaik spele ar wh un nevajag gudrus jokus ka parasti , gandriz visi no jums neko nezin iznemot PUBs.

Nu demka prosta chalis ar wh un aimu.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Он мне не нравился с первых дней, демку не смотрел, но если там WH+AIM, это не освобождает его от ответствености - пусть регит ник, а там мы уже будем банить реального Delveris'a ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kads sakars njemt nost banu? maybe tas pats dzeks vnk majas/skolaa/elikaa/pie drauga vai vel nez kur spelee un protams tur cits IP un internets.... tad nu vinjs vares skraidit visur apkart un 4itot, kacat tjip status uz sava nick (isti nezinu kads tam prikols, bet 4iteriem tas ir svarigi), un no majam brivi spelet, jo parejos banus novels uz citu IP!

hujna

Link to comment
Share on other sites

hujna

Par cik seklu radījumu tu mani uzskati, ka šādi spēj man sejā iespļaut? Es tev ko sliktu esmu nodarījis? Es spēlēju tikai no mājām.... Eliks no manis atrodas apmēram 90km, skolā nu jau kā 3 gadus neeju, pie draugiem CS spēlē tikai tie, kuri sirgst ar smagu atkarību. Es jau teicu, kuras ir manas ip, un ja man kādreiz kaut kas mainās, tad TIKAI ar tādiem ip sākumcipariem, kurus uzrādiju.

Link to comment
Share on other sites

hujna

nu. tad tu gribi visas ip nobanot? to, no kuras čītots arī jānobano, to no kuras nečītots, tur banu jānoņem. nevaram jau nekā pierādīt, ka tas ir viens un tas pats čalis.

Link to comment
Share on other sites

a vaitad adminam japierada sava taisniba? sho lietu gan kaut ka neatminos!

rakstot sudzibu vinam pasam japierada ka vinjs ir nevainigs... un saja variantaa vins to nespej pieradit, jo nicki ir identiski!

lai registre nick un spelee, nebus shadu problemu!

Delveri, nekaa personiska, vnk izskaidroju savu ideju, ka pieiet shai problemai!

Link to comment
Share on other sites

rakstot sudzibu vinam pasam japierada ka vinjs ir nevainigs... un saja variantaa vins to nespej pieradit, jo nicki ir identiski!

lai registre nick un spelee, nebus shadu problemu!

Delveri, nekaa personiska, vnk izskaidroju savu ideju, ka pieiet shai problemai!

Nu es arī cilvēcīgi paskaidroju, ka šeit vispār nav mana vaina. Man diemžēl nauda nemētājas tā zemē, lai es to tā varētu ieguldīt CSā reģistrējot nikus. Es pat nopārdevu stavu STEAM kontu, lai tiktu pie naudas. Nejau visiem papiņš un mammiņa ir tik turīgi... tagad katrā darba vietā, kur nu vien tiek ir jāturas ar nagiem un zobiem.

Bet ja te tā nopietni, tad jau kurējo reizi pieteikšu, lai salīdzinat banoto ip adresi ar manu ip adresi, no kuras dienu dienā spēlēju, kad sanāk laiks.. JĀ, Lattelecom ir tāds niķis mainīt tās ip adreses, bet es arī godīgi norādu, kuras ir manas. Slikti, ka šādu plaģiātu dēļ nāksies varbūt atteikties no iespēlētā nika un izdomāt ko pavisam jaunu, orģinālu. :(

Link to comment
Share on other sites

Viņš savu taisnību pierāda ieliekot demo, ko es arī noskatījos un, protams, kurā nekā nav. Ko es būtu darījis fuji vietā es nezinu, bet drošivien, ka pirms bana būtu izmantojis xcheck, kam viņš arī ir domāts. Tāpēc šo banu noņēmu, tas par to norecoilu, protams, paliek.

Tev, Delveri, iesaku to nicku piereģistrēt, lai neatkārtotos šādas situācijas. 2.50ls nav daudz priekš servera, kurā bieži spēlēt. Un galu galā, pašam tak patīkamāk, ja zini, ka šo nicku tikai tu varēsi izmantot gignā.

p.s ngear, tavs viedoklis ar katru postu šajā sadaļā sāk reāli smirdēt. Parādi man kaut vienu fragu, kurā tu redzēji wh vai aimu(!!!!!!). Man sāk likties, ka tu nemaz to demo nenoskatījies, tikai iedirs savu foršo viedokli, kurš, ja nemaldos, pēdējās 9521561 reizes ir bijis nepareizs.

Link to comment
Share on other sites

Tev, Delveri, iesaku to nicku piereģistrēt, lai neatkārtotos šādas situācijas. 2.50ls nav daudz priekš servera, kurā bieži spēlēt. Un galu galā, pašam tak patīkamāk, ja zini, ka šo nicku tikai tu varēsi izmantot gignā.

p.s ngear, tavs viedoklis ar katru postu šajā sadaļā sāk reāli smirdēt. Parādi man kaut vienu fragu, kurā tu redzēji wh vai aimu(!!!!!!). Man sāk likties, ka tu nemaz to demo nenoskatījies, tikai iedirs savu foršo viedokli, kurš, ja nemaldos, pēdējās 9521561 reizes ir bijis nepareizs.

Paldies, par sapratni! Nu apdomāšu, varbūt arī noziedošu tos liekos 2.50ls, it kā jau tas aiziet servera izaugsmē un tam jau man nav it kā žēl.

Tiešām ceru, ka nekas tāds neatkārtosies. Tagad jāiet izgulēt pohu... pilnīgi neskaidrs un miegains skats šodien uz dzīvi! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...