Jump to content
GIGN Forum

Steam Acc Zādzības


rusty
 Share

Recommended Posts

kāds izveido steam forumā diskusiju pa šo problēmu!

kā arī iedod stīmam BIG FAT FUCK YOU no manis pa to, ka nespēj savest kārtībā to sūdu. tas nav normāli, ka tie meili nenāk!

pedāļ drošvien tik cer, ka nosper vēl vairāk un cilvēki pirks vien jaunas un jaunas spēles...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uj Jums te galīgi švaki pa brīvdienām iznācis. Paldies dievam, ka es nebiju mājās jo moš zem grāda arī atvērtu to sūdu ja viņš nāktu no JimBugas.

GL atgūt atpakaļ accountus!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Negribu savu virtual machine sachakaret! :)

Klau - tu vari ar sysinternals tooliem paskatities, kadu failus tas proces aiztiek, kur vinsh sevi iebazh, kadas izmainas uztaisa registra + palaid wireshark un paskaties, ko vinsh dara. Vai kada mirc kanala suta datus vai kaa..

Vispar jaiet uz menteni. Droshvien taja exe faila viss ieksah salikts ka kontaktet autoru.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beefs

nejau tas.

mēs nevaram ar viņiem nekādi sazināties!

tev jāizveidot jauns support accounts, lai ko ar šiem sabarizētu. es izveidoju divus un uz nevienu jau kādas 6 stundas nekas nav atnācis - nu appstiprināšanas e-pasts. te vienam pagājušas 2 nedēļas un nav neko dabujis.

ja varētu ar šiem sazināties, tad jau es te neko nedrukātu, bet redz ka nevar...

samuray - nope...man čomam ar nospēr...jo es ar radom citreiz aizsūti un cilvēks uzticas...bļin man nevienā brīdi neienāca prātā, ka jimbuga ko spertu kā arī manam čomam, ka es spertu...kāds iekš random ko rakstīt , tad jā - naxranizētu..

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Telephone:

425-889-9642

FAX:

425-827-4843

Postal address:

PO BOX 1688

Bellevue, WA 98009

bet augstāk speciāli norādīts, lai sazinās caur to support tehnisko...

pff..e-pasts pa lost account ar nepienāk. tad caur secret queastion tiktu cauri.

LOL. čoms tiko saka - wtf? tu spēle css?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...