Jump to content
GIGN Forum

Bardaks...


ThoM. YorK.
 Share

Recommended Posts

Thom. York., es iegāju csdmā desmit minūtes pēc šī topicka izveidošanas, bet tur viss bija pilnīgā kārtībā. Par kādu bardaku tu runā?

Adik, ko tu gribētu, lai daram ar to topicku? Man vispār bija tāda ideju viņu slēgt, jo tolka ir visai maz un plusā daudz "reportēto" cilvēku ir bijuši labi spēlētāji, kam līdz arī seko nepatiesi bani. Un daudzi no tiem neraksta sūdzības.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisat jaunu forumu un tur, lai liek iekšā katrs savā topikā čiteri un noliekat vienkārši vienu ban chekingu, lai tas skatās dēmo un arī bano čīterus. tas būtu vissnormālākais, cik es iegriežos jūsu publiskajā vai csdm tad parasti publiskajā serverī viss notiek, kā jānotiek, bet par csdm serveri to nevarētu tiekt, jo tur bieži atrodas čaļi, kas atļaujas tur pārāk traki izrādīt to, ka lieto palīgprogramas! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Epix, tas ir vienīgais iemesls kāpēc viņš vēl nav aizslēgts.

dan0nkys, tas ir csdms un tieši tāpēc tur vienmēr būs bardaks. Ir divi varianti, lai nebūtu čīteri tik lielos apmēros. 1. busters, bet serveris būs tukš. 2. stīmots servers, bet serveris būs tukš. Izdariet secinājumus.

"un noliekat vienkārši vienu ban chekingu, lai tas skatās dēmo" Khm, tu smejies?

Link to comment
Share on other sites

dan0nkys, tas ir csdms un tieši tāpēc tur vienmēr būs bardaks. Ir divi varianti, lai nebūtu čīteri tik lielos apmēros. 1. busters, bet serveris būs tukš. 2. stīmots servers, bet serveris būs tukš. Izdariet secinājumus.

"un noliekat vienkārši vienu ban chekingu, lai tas skatās dēmo" Khm, tu smejies?

kapēc, kas tur ir tik smieklīgs? Man liekas, tas ir diezgan normāli. :slap:

Link to comment
Share on other sites

lol, tu nopietni? Šeit tu nevienu neatradīsi, kuram būtu tik daudz laika vai pacietības skatīties visus tos reportētos demo un kur nu vēl vasarā. Šeit tā ir tikai divi admini, kuri skatās banoto, potenciālo čīteru sūdzību demo, kur nu vēl reportēto. Un arī tie nav vienīgie faktori. Parastie cilvēki nevar paņemt ip un arīdzan lielākā daļa adminu, pēc ko tad tu viņu banosi? Cerēsi, ka čalis atkal ienāks ar tādu pašu nicku? Un vēl plusā, ne tikai man, bet lielāko daļu adminu politika ir tāda, ka bano čīteru kad vīņš tiek pieķerts pie rokas, konkrētā situācijā, es esmu serverī, čalim ir wh, es viņu nobanoju.

*lasi* Čīteri bija, ir un būs. Ja no 200 cilvēkiem, kuri spēlē serverī, 150 būtu adminu, vienalga būs situācijas, kad nav adminu un čīteris vienā mierā spēlēs.

mazs edits: aizmirsu piebilst, ka no šādiem topickiem reāli tolka ir 0, šāda veida topickus ne saskaitīt var. Un šaubos, ka kaut kas vai kāds to mainīs, kamēr Latvijā 90% no gameriem būs nonstīm versijas.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...