Jump to content
GIGN Forum

Dziesmu Izlaidumam


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Kr4 man līdz rītdienai ir jāizdomā kādu dziesmu es gribu, lai atskaņo brīdī, kad es iešu pēc diploma.

Tur vajag tipa savu mīļāko dziesmu, bet tāda stila dziesmas kas man patīk nebūtu īsti

piemērotas tādam pasākumam.

Nevaru īsti atrast kādu normālu, atbilstošu dziesmu. Varbūt varat kaut ko ieteikt ?

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

lol? Ļoti atvainojos par postu, bet kad man nākošgad būs izlaidums 9.klasē, un kad ceremonijā, zālē sēdēs mani vecāki, visu draugu vecāki, vecvecāki, draudzenes vecāki, un ejot pie diploma varēs uz savas dziesmas? OMM, tad jau nice..

http://www.youtube.com/watch?v=CWY7z-A50RQ , reku Dr.House s05 pēdejā epizodē, bļe, tāds moments tur bija, tik smukš :byebye: nespēju noturēt em0c1jas, un backgroundā bija šī dziesma..

Link to comment
Share on other sites

OT - Megapiile, es tevi mīlu, to dziesmu jau sen gribēju atrast, vai viņa nav no Angļu talantiem? Kad, piemēram, kāds nodejo/nodzied un tad sāk skanēt šī dziesma, laikā kad viņi saņem jā/nē?

p.s. pēc sākuma vismaz tā izklausās

edit: sāk skanēt 4:00 minūtē

edit2: paldies

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

PFf forši ka jūs dziesmu varat izvēleties :) mana izlaiduma bija tas ko mēs uzrakstījam skolas laikā domrakstu un skolotāja paņema labākos momentus un atskaņoja, kad mēs gājam :) Tēma bija emmm ... neatceros kaut kas saistīts "Mans lielākais brīnums " un viens draugs bija uzrakstījis, ka bērnība ir daudz fiškas vinējis, tas ir viņa lielākais brīnums ! Norm un izlaiduma to atskaņoja :D

p.s pa tēmu dziesma "tici sev" man riebjas , bet prieks izlaiduma baigi laba !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...