Jump to content
GIGN Forum

Laikam Viedeo Karte


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Man spēlējot kādu jaudīgāku spēli laikam karst video karte un spēle izraubās vai arī pats pc pakarās.

piemēram spēlējot COD4 kādu laiku spēlejot ieķeras bilde un skaņa, tad neko vairs nevar izdarīt kā tikai rr pc, tāds pats variants ir ar Prototype - kad ilgāk spēlē tad spēle uzkarās un viss.

Es personīgi domāju, ka tā ir video karte, kura cītīgi strādājot uzkarst. Ko man darīt šādā gadījumā? Mainīt v-karti pa garantiju vai varbūt ir kāds cits variants?

P.S. V-karte - ATI Radeon HD 3800 Series

Ups! Kaads no moderatoriem varētu pārmest uz īsto sadaļu!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

piemēram spēlējot COD4 kādu laiku spēlejot ieķeras bilde un skaņa, tad neko vairs nevar izdarīt kā tikai rr pc, tāds pats variants ir ar Prototype - kad ilgāk spēlē tad spēle uzkarās un viss.

Es personīgi domāju, ka tā ir video karte, kura cītīgi strādājot uzkarst. Ko man darīt šādā gadījumā? Mainīt v-karti pa garantiju vai varbūt ir kāds cits variants?

P.S. V-karte - ATI Radeon HD 3800 Series

Drīzāk piespraud pie Vkartes stiprāku kūlerīti, lai vairāk dzesējas..

Link to comment
Share on other sites

Man bija tāda pati problēma. Vainīgs izrādījās v-kartes draiveris, kurš nāca līdzi orģināli diskā it kā v-kartei paradzēts. Iznākums tāds dīvains beigās - vienīgā spēle kura nekārās bija counter-strike..

P.s. Visām spēlēm ir taču rekomendācijas sistēmas prasībām... check..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...