Jump to content
GIGN Forum

Publiskais Gta Iv Multiplayer Serveris !


gelvis
 Share

Recommended Posts

igvdnb216llzobboepiu.jpg

Publiskais GTA IV Multiplayer serveris ,caur hamachi

Servera nosaukums : GTA IV Multiplayer LV

Parole : gtaiv

Kas tev ir vajadzīgs lai spēlētu GTA IV Multiplayer !

1. Hamachi !

Hamachi ir programma ,kas veido virtuālu tīklu un savieno datorus lanā (LAN) ! Hamachi Lietotājs var pievienoties pie jebkura servera ,ir tikai jāzina tā nosaukums un parole ! Kā arī caur Hamachi ir iespējams veidot čatu un servera autors var izkikot vai pat izbanot servera nevēlamos biedrus ,vai iedot tiem šādas privilēģijas ! Hamachi var novilkt šeit. Updeito Hamachi opcijās ?Update Hamachi? . Konektējies izvēlētajam serverim caur ?Join server?

Ievadot servera nosaukumu un paroli !

2. ConnectionOverride.reg

Lai nebūtu jāķēpājas regedit?ā , šeit būs fails ,kas ļaus GTA atpazīt Hamachi ,vienkārši atveriet to un viss. Jeb to var darīt manuāli ejot uz RUN > regedit (spiežam enter) ,pēc tam atrodat šo lokāciju : HKEY_CURRENT_USER > Software>Classes>Software > Microsoft >XLive ,brīvā laukumā spiežam New > String Value > un nosaucam to par ConnectionOverride !

Pārliecināties ,ka tas nostrādāja ejot iekšā GTA IV > Spiežam ?Home? taustiņu > Personal settings > Network Information , un nu ?Network Adapter? vajadzētu uzrādīties Hamachi jeb Hamachi registry overrided !

3. Ping fix ,jeb 30ms Ping bypass Beta

To mēs takā novelkam šeit ,izrarojam un ievietojam savā GTA IV Mapē ! (Default: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV)

Win Xp:Tagad dodamies uz RUN > regedit (spiežam enter) ,pēc tam atrodam šo lokāciju :

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows NT/Current Version/Windows ,atrodam failu AppInit_DLLs ,spiežam Modify > Value data : TeknoGods.dll

Win VISTA A32Lokācija :

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Wow6432Node/Microsoft/Windows NT/Current Version/Windows , atrodam failus AppInit_DLLs > Modify Value data : TeknoGods.dll un LoadAppInit_DLLs Modify Value data : 1

Win VISTA A64: Lokācija :

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Wow6432Node/Microsoft/Windows NT/Current Version/Windows , atrodam failus AppInit_DLLs > Modify Value data : TeknoGods.dll un LoadAppInit_DLLs Modify Value data : 1

Es zinu ,ka tieši ar 30ms Ping bypass Beta visiem ir vislielākās problēmas, ceru ,ka visu uzrakstīju skaidri un gaiši !

4. GTA IV Patch

Lai spēlētu GTA IV Multiplayer ,ir nepieciešam jaunākais pačš ! Pašreiz jaunākais ir 1.0.3.0. kuru var novilkt šeit ,iesaku instalēt divreiz ,jo mēdz gadīties ,ka viss neuzinstalējas korekti ,viss ir atkarīgs no pača ! Pēc pača uzlikšanas iespējams vairs nevarēsiet iejiet spēlē ,tāpēc pa virsu būs jāuzliek Crack ,kuru jūs varat novilkt savā iemīļotajā Torrent trakerī ,jeb šeit (Razor 1911) .

Ir pilnīgi iespējams spēlēt ar vecāku pača versiju ,bet tas rada lielāku pingu un bieži vien jūs nevarēsiet spēlēt jaunāka pača īpašnieka serverī ! Kā arī jūs sevi liedzat no jaunām privilēģijām ,kas var būt jaunākajā pačā !

5. BUJ

J. Kur man iet lai meklētu serveri ?

A. Dodies telefonā (būltiņa augšup) > multiplayer > player match > LAN > Custom Match ,te tu redzēsi visus serverus ,kas ir atvērti ,lai refrešotu nospied F5 !

J. Kā man izveidot savu serveri ?

A. Dodies telefonā (būltiņa augšup) > multiplayer > player match > LAN > Create Match ! veidojot serveri tu vari izvēlēties spēli ->

Free roam -> iedomājies ,ka tu atrodies GA IV kādā no izvēlētajām pilsētām ,bet pa visu parastiem ļaudīm ir arī citi mūltiplayer?a spēlētāji ,ieroči ir izsvaidīti pa pilsētu ,tos var ieraudzīt mapē ,kā arī opcijās tu vari noregulēt pilnīgi visu ? satiksmes un ļaužu plūsmu ,deaktivizēt policiju ,nomainīt laikapstākļus ,dienu/nakti un daudz ko citu. Spēles mērķis nav. Max 32 spēlētāji.

Death match -> Izvēlies atrašanās vietu ,kādu pilsētu jeb nelielu teritoriju, kurā jūs spēlēsiet. Meklējiet ieročus izsvaidītus pa pilsētu ,spēles jēga ir savākt lielāko nogalināto upuru skaitu ,nāves rezultāta 5 sekunžu laikā tu parādīsies citā vietā ! Max 32 spēlētāji.

GTA Race -> Izvēlies braucamā tipu (mašīnas ,motocikli ,helikopteri) ,izvēlis to modeli un to maršrutu ,kā arī apļu skaitu un ieroču daudzumu !

Misijas -> Bez tā visa jūs varat spēlēt arī daudzas misijas ,ar kurām jūs sastapāties spēles gaitā. Max 4 spelētāji

.

J. Kāpēc ,kad es vēlos nolaist spēli (Alt+Tab) ,kad es viņā atgriežos ,esmu diskonektēts ?

A. Tu nevari nolaist spēli to spēlējot Muliplayerā ,tu automātiski diskonektēsies ,un tas nav novēršams ! Tevi dikonektēs ,ja tu atradīsies kādā serverī vai būsi lobby list?ā (vieta kur sakopojas spēlētāji) ,tu vari nolaist spēli meklējot serverus !

J. Kāpēc es apakšējā stūrī redzu ?1 Server found? ,bet sarakstā nav neviena servera ?

A. Atkārtoti refrešojiet ar F5 palīdzību ,jeb nolaižiet spēli ,izslēdziet un atkal ieslēdziet Hamachi ,visvieglāk to ir izdarīt ar labo peles taustiņu uz ikonas un ?turn off? un atkal ?turn on? ,ja tas nepalīdz vēl jūs varat mēģināt spiest (Ctrl+F12) ,

Ja atkārtoti nepalīdz neviena no metodēm ,esat nepareizi izpildījuši pirmos 4 punktus !

J. Kāpēc ,kad cits spēlētājs ienāk ,mani met ārā ?

A. Ja jūs spēlējat no atšķirīgām valstīm ,kas ir tālu viena no otras ,bieži vien jūs met ārā no servera ,kad savienojums sarežģījas ,vēl jūs bieži ar to varat sastapties ,kad serverī netiekat nemaz (Unable to join server) ,vēl tas ir atkarīgs no jūsu interneta ātruma un pinga !

6. Serveri

Mans serveris:

Servera nosaukums : ?GTA IV Multiplayer LV?

Parole : ?gtaiv?

Serveris ir dienakts ,un nevajag vairāk par vienu ;) Neieteiktu spēlēt ārzemju serveros ,jo tie ļoti karās

kā arī ir liels pings ,bet maz spēlētāju ! Visiem pietiks ar šo serveri ,un vairāk arī nevajag !

Autors: gelvis

Domāju ,ka palīdzēja ,sīkākiem jautājumiem vērsieties mūsu servera čatā ! Sīkāka informācija mājaslapā (drīz būs pieejama)

Edited by gelvis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man ir problēma!

man ir windows 7 ... nemāku atrast kā izdarīt to Ping fix... mēģināju- nesanāca...

un man nav tāda home taustiņa kur izvēlēties tos network settings...

pirms uzliku patch man tāds bija, nu vairs nav...

ceru ka varēsi izpalīdzēt....

Edited by janissan
Link to comment
Share on other sites

man ir windows 7 ... nemāku atrast kā izdarīt to Ping fix... mēģināju- nesanāca...

un man nav tāda home taustiņa kur izvēlēties tos network settings...

pirms uzliku patch man tāds bija, nu vairs nav...

ceru ka varēsi izpalīdzēt....

Pievienojies Hamachi publiskajai sarakstei un uzraksti lietotājam: [wuksss]

Link to comment
Share on other sites

Mans serveris:

Servera nosaukums : ?GTA IV Multiplayer LV?

Parole : ?gtaiv?

Servera nosaukums : ?GTA IV Multiplayer LV 2?

Parole : ?gtaiv?

Servera nosaukums : ?GTA IV Help?

Parole : ?gtaiv? Seit griezties ar jautājumiem ! Neflūdojat parastos serveru čatus ! (kick ,ban)

Esmu izveidojis vairākus serverus jo limits (50 personas) tika sasniegts ! Spēlēt atļauts tikai vienā !

Un nekada gadijuma nespelejiet mana serveri + taipašā laikā turot ieslēgtu citu (ārzemju) ,jums viņi nav vajadzīgi ,lielāks ping un mazāk spēlētāji :)

Edited by gelvis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Es pazaudēju servera detaļas un nevarējuu pie ta piekonektēties !

Serveris atsācis darbību !

Jebkurs ir aicināts pievienoties serverim ! Visi offlaineri pastāvīgi tiek dzēsti !!!

Update: TeknoGods link fix (Jauns updeits ,tādēl vecais links pazuda)

How to setup TeknoGods.dll & Help Thread (For Dummies)

Edited by gelvis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Caur kurieni labak spelet GTA IV MP... Caur hamachi vai caur tunngle, kur vairak playeri un kur mazak lago? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...