Jump to content
GIGN Forum

Reforce


^DrakE^
 Share

Recommended Posts

fps tas neuzlabo bet tas safixee problemu ja tev ir 60fps un ekraans raustaas un acis saak peec stundas saapeet

nu jaa bet kaa to reforce uzlikt?? man ir 60fps nemainiigi.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, kaa var palaist reforce??? Lasiiju ka tas uzlabo CS fps? Luudzu atsauciibu

1. noskaidro uz cik hz tev velk monitors

2. ieej reforce, sameklee savu active monitor

3. sameklee uz kaadas grafikas tu speelee 640x480, 800x600..... un tur pie katras izksjirtspeejas ir attieciigi HZ ( tur buus raxtiits Frequency ) un tur ieraxti 100, ja tev velk tik daudz.

4. Kr4 ja kkas nestraadas raxti, es tev paliidzeeshu

Link to comment
Share on other sites

1. noskaidro uz cik hz tev velk monitors

2. ieej reforce, sameklee savu active monitor

3. sameklee uz kaadas grafikas tu speelee 640x480, 800x600..... un tur pie katras izksjirtspeejas ir attieciigi HZ ( tur buus raxtiits Frequency ) un tur ieraxti 100, ja tev velk tik daudz.

4. Kr4 ja kkas nestraadas raxti, es tev paliidzeeshu

MOnitors 75hz. saproti tur tas joks ka es nezinu kaa var ieiet reforce 18.gif

Link to comment
Share on other sites

vispar jau ar roku nekas nav jaraksta, pilnigi pietiek izveleties savu aktiivo monitoru un nospiest OK or smthin liidziigu apakshaa

Worm pasaki kur un kas jaapsiez lai tiktu pie active desktop?? man nekad nau bijusi saskarsme ar shaadaam probleemaam.. tapeec es nezinu kaa tur tikt

Link to comment
Share on other sites

vispar jau ar roku nekas nav jaraksta, pilnigi pietiek izveleties savu aktiivo monitoru un nospiest OK or smthin liidziigu apakshaa

worm vispaar ir gan jaaraxta ( ja tu nomaini monitoram hz reforcee veel raadas tie vecie kuri bija pirms tam, bet pasham jaaieraksta jaunie )

Link to comment
Share on other sites

omglol taadaa vecumaa un ar taadu iq kaa tev drake es laikam noshautos sad.gif

okey <c> EDD wink.gif

P.S. drake varbuut aizbrauc uz aafriku dziivot.. es lasiju ka tur bez narkozes cilveekiem attaisa galvaskausu un izdara kautko jauku..varbuut tur tu speetu dziivot laimiigi unsure.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...