Jump to content
GIGN Forum

De_vertigo


Recommended Posts

vakar ar lielām pūlēm izdevās adminus pierunāt atstāt piranesi kautgan frageri čīkstēja kā traki. Bet tā bij interesanti spēlēt kad karte nezināma smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu tto vai de_cpl_strike ir, jo vismaz ieraxtot konsolee votemap vinja neuzraadas. Vispar jau beediigi, jo tas toch, ka frageri nezheligi chiikst ka piranesii stulba tizla, spele tadu tikai boti utt, tas pats arii ir par surivior. un manupraat arii dd2 ir biki ( nu ok smagi ) pa daduz speeleeta,buutu forshi, ja vinju kaadu laiku vareetu izvaakt no maplistes, bet vieniigi visi jau ir taadi dd2 fanati un, nu ok tas ta pat nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

Par dd2 PIEKRIITU !!!

Man vienkaarshi tas kaitina, ka kaa ienaaku serverii un gribu nedaudz paspeeleet, tiek uzlikta vote uz dd2. Protams, 19 no 21 cilveeka (visi iznjemot mani un HLTV spy) nobalso PAR. Un taa kaa esmu nozveereejies uz GIGN vairs dd2 nespeeleet, tad atkal jaaiet kautkas cits speeleet. dd2 var aizvaakt un aztec arii tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Protams, 19 no 21 cilveeka (visi iznjemot mani un HLTV spy) nobalso PAR.

Nu tik traki jau arii nav ..... smile.gifeusa_naughty.gif

Man liekas jaaatstaaj kaa ir, vienkaarshi nevajaga pie jaunajaam mapeem likt votes, lai cilveeki pierod pie jaunajaam un iemaacaas, tad jau buus ok!!!! eusa_clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...