Jump to content
GIGN Forum

Televīzija


tuklais
 Share

Recommended Posts

Es tā pa dienu skatijos rēķinos un ieraudziju to, ka man par TV(Viasat) šomēnes jāmaksā faking +/- 40Ls, dzirdēju, ka varot to līgumu lauzt un tad slēgt vienkārši jaunu un cena būšot atkal +/- 20Ls kas bija jau divus gadus, zvaniju interesējos un noskaidroju, ka pēc tiem diviem gadiem pēc līguma noslēgšanas , ja es neliekos ne čiki ne grabi man to līgumu pagarina vel uz diviem gadiem, divus gadus maksāt 40Ls, kas es muļķis esmu ? -.- Uzreiz interesējos kā man to līgumu lauzt, pateica, ka līgumā bij rakstīts, ka lai lauztu viņu tas ir jābrīdina 90dienas iepriekš, konklūžens man vel 3 mēnešus ir par televīziju jāsamaksā 120Ls, SIMT DIVDESMIT LATI! Neko darīt gaidu trīs mēnešus, pa to laiku jāizdomā ko darīt tālāk, ņemt atkal viasat vai ko citu, labāku?!? Ieraudziju šo piedāvājumu, tātad vēlos noskaidrot vai kādam ir televīzija no lattelecom un vai ir bijušas kādas problēmas, kādi pasākumi jāveic lai televīziju pieslēgtu, kāda lattelecom interneta paka vajadzīga, vai vel kādi dažādi sīkumi, jo katrā ziņā 40Ls par televīziju nav normāli...

Link to comment
Share on other sites

par citu televīziju vari nemaz neplānot, jo no viasat netiksi vaļā.

viņiem reģistrētā adrese Latvijā ir viena pastakstīte, kura ir pilna ar tādām sūdzībām/lūgumiem atslēgt pakalpojumus.

uz telefona zvaniem konstanti atbild muļķības un ignorē.

galvenais ofiss laikam atradās Lietuvā, bet tiem vēl lielāks pohujs.

šim atslēgšanas procesam ir iets cauri, bet nesekmīgi(nē, man pašam nav viasat).

nāksies vien samierināties un maksāt :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka..

Vienmēr ir jāizlasa teksts ar mazajiem burtiem :DD

Link to comment
Share on other sites

Man ar viena istaba viasats un pahod lidziiga problema ka tev. Galvenais ka mes maksajam to naudu un vinsh mum ne suuda nerada. Zvanot neko vinji nepalidz... + pa tiem kanaliem nemaz nav ko skatiities!

Link to comment
Share on other sites

lielaka dalja liigumu ir balstiiti uz 3 meeneshu ( liiguma laushanas terminjs,nezinu kaa saucas ) tikai aarkaarteejos gadiijumos kaa piemeram tev tos kanaalus vairaak neraada utt var aarkaarteeji atteikties.

lol 40 ls menesi par tv :D :D :D

vobshem laikam uzteikuma terminjsh saucas.

un jaa tu esi ne tikai tukls bet arii mulkjis ja maksatu 2 gadus 40 ls menesi par tv :D

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...