Jump to content
GIGN Forum

Pci Vga Līdz 25ls


cash^
 Share

Recommended Posts

Iesakiet kādu video karti labāk ņemt priekš PCI slota. Dators: P4 HT 3GHz, 1GB RAM, Asus P5GD1, PSU 300W (šis arī jāmaina). Šad tad padzenāju arī kādu spēlīti. Nav nekas pretī pret lietotu mantu. Vajadzētu kaut ko ~7950GT līmenī vai nedaudz labāku. Iepriekšējā aizgāja uz labākiem medību laukiem :)

P.S.

400W baroklis pietiks?

P.P.S.

Ja neko nezini, labāk neraksti! Sodīšu bargi.

Apnikuši padomdevēji, kuri neko nerubī. Ka tik +1 posts.

Link to comment
Share on other sites

eu, man praktiski tads pats pc ka tev! un es ari domaju pirkt jaunu video. biju jau noskatijis sitadu, tikai 512mb modeli, kas tur lapa medz pazust/paradities (maksa ls 45).. esot labs price/performance + nevajag milzigu barokli.

zini, neesmu specs, bet nez, vai tik leti panemsi normalu video karti..

klau, ka tur ir, ja baroklis nepavelk visu, kas pc samests, nekas tacu tur nesadeg, bet vienkarsi neiesledzas, ja?

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Rīt no rīta aizvilkšos uz M79 pakonsultēties un pie reizes pasūtīšu karti. Barokli ņemšu lietotu. Pēc tam uzrakstīšu ko teica. Man kabatā ir crysis un vairāk par 25Ls video kartei atvēlēt nevaru.

LABOTS:

Aizvilkos uz M79. Čalis man ieteica ņemt 6600LE, pašam CS:S esot normāli griezies. Vienīgi viņa esot skaļa, nomainījis dzesi uz parasto 12cm ventu. Temperatūra ap 70 grādiem turējusies. Pagooglēju, paskatījos benčmarkus un nolēmu ņemt dimkas pieminēto 9400GT. Pārdevējs teica, ka tā arī esot lietojama. Barokli ieteica man ņemt Fortron 350W. Velkot arī jaunās kartes (šim gan man ticības nav. vilkt varbūt velk, bet ne uz max jaudu).

P.S. Es jau sākumā viņam pateicu, ka VGA man vajag +/- 25Ls robežās.

Link to comment
Share on other sites

LABOTS:

Aizvilkos uz M79. Čalis man ieteica ņemt 6600LE

Pilnīga diršana, man pašam ir 6600LE. Par css ar kautcik cilvēcīgu* FPS var pat nesapņot!

6600 karti ar to pārējo konfigu pavilks arī 300W baroklis.

*Cilvēcīgs nozīmē > 20.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

man atbildeja ari, ka tads pats fortron 350w pavilks hd4670. kadu un par cik tu barokli pirksi, cash?

vsp man liekas ticami, ka tas baroklis ari pavilks, jo esmu meginajis skaitit watus tajas lapas, kur sarekina pec ta, kas tev sistema atrodas.. it ka vajadzetu but ok.

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

350 mierīgi pavilks tev...

bet ja domā pirkt ko jaunu tad OCZ 500w stealth xstream baroklis kalpos tev visam jaunākajam. nu ja tev nebūs 2 kv-kartes. ~40 ls

un "jaunās" kartes ir kas?....kartes, kam atsevišķi tiek pievadīta barošana...nu tad tev jāpēr pārveidotājs, jo visticamāk tev nav tā 6pin(4?) izeja viņam.

nu kautko 9600 gt vilktu, zinot, ka pārējais pc nav spožš...bet ja būtu 2x vai 3x kodoli procis un 2gb ram, tad gan nekā..

~25 ls karte? nu skaties...ņem kautkādu ar 256 mb un pēc iespējas lielāku frekvenci..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...