Jump to content
GIGN Forum

Eč Sievietēm..


ThoM. YorK.
 Share

Recommended Posts

Nu vēl vēsi vinnēsim Slovākiju (ceru :muahaha: ) un tad būs pirmā spēle kur ir iespējams zaudējums, jo Spāņi arī tak visas spēles vinnēja pagaidām, un jau skaidri var teikt, ka Spānija, Krievija, Latvija, Francija dalīs medaļas, jo pagaidām nav neviena zaudējuma turnīrā šīm komandām :)

Sarauj LATVIJA :sparta:

EDIT: pff, Čehija 59 : 66 Spānija, es teikšu, ka mums ir visas izredzes vinnēt viņus, un iestāties pirmajā vietā grupā, pēc tam tak vieglāk būs tik 1/2, jo E1 vs F4, un tur savukārt tiks vainu Turki vainu Itālietes, bet labāk, lai Turki, jo paskatoties vēsturi, pie medaļām dažkārt arī Itālija tiek.

Edited by hayee.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jā to es saprotu, kaut vai dzīvs piemērs, mēs Poliju totāli sagrāvām, un Polija vēsi vinnēja Grieķiju, bet mums bija dramtiska cīņa ar Grieķiju, kaut vai pēc loģikas vajadzēja vēsi salikt Grieķiju, bet nu ja mums ies spēle, kā ar Poliju, Čehiju, tad uzvara kabatā, labi, labi, es pat nēesu redzējis nevienu SPānijas spēli, nezinu kā spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Pie rezultāta 21:29 man sāka likties ka nebūs labi. Par lai veicam izrāvienu līdz puslaika beigās 34:31 :)

Pēc šī turnīra jau sāku domāt ka augstvērtīgs sieviešu basketbols Latvijas meiteņu izpildijumā nav sliktāks par hokeju :thumbsup: Būtu mums vēl vīriešu izlase tāda līmenī būtu ideāli, bet diemžēl večiem tas nav pa spēkam :D

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:)

Pēc šī turnīra jau sāku domāt ka augstvērtīgs sieviešu basketbols Latvijas meiteņu izpildijumā nav sliktāks par hokeju :thumbsup: Būtu mums vēl vīriešu izlase tāda līmenī būtu ideāli, bet diemžēl večiem tas nav pa spēkam :D

Jāskatās, kas šogad būs. Viss iespējamais itkā ir savākts tikai jāliek lietā. Interesanti paskatīties kā Biedriņš ar Kambalu sadarbosies? (hehe)

Link to comment
Share on other sites

:) jaskataas taalaak :) Ritaa janjem un 2traa vieta gryupaa kabataa :P

Slovaakietes jaanjem, bet pret spaaniju jau var skatiiities vai atdoties ciinjai vai pataupiities un zaudeet atkariibaa kas naaks pretii, lai buutu izdeviigaaks pretinieks... Bet labaak jau neko neskaitljot, bet speeleet uz visiem 100% un par uzvaru katraa speelee... Lai nesanaak uzkaappt uz "graabeklja"...

Link to comment
Share on other sites

:)

Pēc šī turnīra jau sāku domāt ka augstvērtīgs sieviešu basketbols Latvijas meiteņu izpildijumā nav sliktāks par hokeju :thumbsup: Būtu mums vēl vīriešu izlase tāda līmenī būtu ideāli, bet diemžēl večiem tas nav pa spēkam :D

Vo, vo!Nevaru tev nepiekrist! :thumbsup: Tiešām ir interesanti pavērot labu sieviešu basketbolu!

Link to comment
Share on other sites

Zvirgzdinjsh neljaus nevienai komandai zaudeet...Liks meitenem kapat uz pilnu un no sirds!Jo pec spanijas speles mums 2vas dienas briivas sanaak,taa kaa nav ko taupit speku! Pagaidam izskataas,ka ja paliekam 2traas tas spelejam ar Turciju,kuras jau draudzibenee ar 20punktiem sitaam,ja esam 1mie,tad ar Italietem vai belaruseem :)

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz offtopiks, bet nu...

Dženingss: "Rubio ir pārvērtēts."

''Ja viņš [Rubio] piedalītos vienā treniņā kopā ar mani un citiem saspēles vadītājiem - Džoniju Flinu, Džru Holideju, Taivonu Lovsonu, Stīvenu Kariju - tad viņa akcijas strauji kristos, un viņš, visticamāk, vairs neatrastos drafta augšgalā,'' sacīja Brendons Dženingss, kurš nesen kopā ar Flinu un Holideju atrādīja savas prasmes Sakramento ''Kings'' vienībai.

Vaicāts, vai Rubio spēki ir nedaudz pārvērtēti, Dženingss bez vilcināšanās atbildēja apstiprinoši. ''Jā, viņš ir pārvārtēts, jo piedalījās olimpiādē un spēlē profesionālā līmenī jau kopš 14 gadu vecuma. Es nevaru sagaidīt to brīdi, kad mēs spēlēsim viens pret otru Vasaras līgā. Es ar jums runāju tieši un atklāti,'' izteicās Dženingss, kuram gaidāmajā NBA draftā tiek paredzēta vieta starp piekto un desmito pozīciju.

Ko par šo domājat? Uzksatu ka amerikāņiem vienmēr piemitis šāds raksturs.

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Dženingss: "Rubio ir pārvērtēts."

''Ja viņš [Rubio] piedalītos vienā treniņā kopā ar mani un citiem saspēles vadītājiem - Džoniju Flinu, Džru Holideju, Taivonu Lovsonu, Stīvenu Kariju - tad viņa akcijas strauji kristos, un viņš, visticamāk, vairs neatrastos drafta augšgalā,'' sacīja Brendons Dženingss, kurš nesen kopā ar Flinu un Holideju atrādīja savas prasmes Sakramento ''Kings'' vienībai.

Vaicāts, vai Rubio spēki ir nedaudz pārvērtēti, Dženingss bez vilcināšanās atbildēja apstiprinoši. ''Jā, viņš ir pārvārtēts, jo piedalījās olimpiādē un spēlē profesionālā līmenī jau kopš 14 gadu vecuma. Es nevaru sagaidīt to brīdi, kad mēs spēlēsim viens pret otru Vasaras līgā. Es ar jums runāju tieši un atklāti,'' izteicās Dženingss, kuram gaidāmajā NBA draftā tiek paredzēta vieta starp piekto un desmito pozīciju.

Ko par šo domājat? Uzksatu ka amerikāņiem vienmēr piemitis šāds raksturs.

esmu 1no speli vina redzejis... nu taads... :D interesanti, ja vini uzspeletu 1vs1... jacer, ka vinsh tiks gsw..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...