Jump to content
GIGN Forum

Pc Pilns Ar Viirusiem


Opulx
 Share

Recommended Posts

Man pc pilns ar viirusiem knapi iegaaju sheit lai uzprasiitu palidzibu

Ir kads labs veids ka iztirit visus viirusus neparinstalejotot pc?

es ar antiviirusu visu itka iztiriju bet labuma nekada virusi ka bija ta ir vel tagad.

Pat Ctrl+Alt+Delete nestrada ka uzpiezu ta izsledzas...

:fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Nu itka virusus kautcik esmu izdabujis, bet vel kkas naw nez vai tas viruss vai kas...

Kad sledzu kompi iekšā viss itka iesledzas parada deskopu, BET pec paris sec kompis wnk pats restarteejas nez kas par vainu.. normali iesledzas kad restartejas kkur 100 reizes bet besis gaidit tik daudz :D:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Pārinstalē Windows un labākajā gadijumā pārinstalē uz Linux kkādu openSUSE vai Ubuntu etc.

Jo Linux'am nevajag antivīrusu :meele: Viņam cik zinu nav vīrusu neviena ..

Un ja tu pārinstalē Windows tad draiverus sameklē caur Everest ..

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt pārinstalēt Windows ir vieglākais darbs tur vienkārši ir jāspaida jā nē, vienīgā grūtība kur jāpakustina smadzene ir tad kad tev prasīs kā nokonfigurēt cieto disku. Otrkārt varbūt tev ir kautkāds mistisks antivīruss, kurš tikai atrod, bet līdz galam nedzēš. Treškārt taisnas rokas + ar smadzenēm apveltīta galva = Formula pret vīrusiem!

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Nopērc/novelc kādu OS, iededzini ar nero dvd-rw diskā, tad restartē pc, OS tev bootosies no diska un viss kulē, tik spied next. Formatēt kādu no HDD tev prasīs pie installa. Beigās vajadzēs draiverus no mātesplates, video var dabūt netā.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...