Jump to content
GIGN Forum

VOICE 4ITER


Bitiite
 Share

Recommended Posts

esmu ieveerojis ka uz gign serveri ljoti biezhi speele taads vo1ce skatiijos vinju man likas taads aizdomiigs ka vislaik mieriigi caur sienaam galvaas liek kur kaads seezh vienmeer zin kur ir visi un ta paskatijos ilgaak vinju un esmu paarliecinaats ka vinsh speelee ar WH !!!

4Iters need die !

ja gribat banojiet vinju nee nee ...

Link to comment
Share on other sites

Te paaris dieninjas atpakalj es paveeroju un izdomaaju ka laikam ka cilveeks ir parsniedzies aatrumu azteca jo es ka jau pieklajiigs pilsonis azteca skreeju ar 80m/h bet tas man pavilka garaam ar 164m/h es uzreiz sapratu ka tur kaut kas nav kaartiiba vinjam ir speedhack`s cool2.gif

P.S. Chiters vinjs nav varbuut vieniigi citreiz monitorings un viss ! a tu cilveek ej iecheko labaak http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ST&f=6&t=367 + uzliec auto ka iesleedz kompi lai paraada rezultaatus cik daudz tev fanu ir dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Cilveek tu veel joprojaam neesi sapratis? Tevi te neviens neciena! Un tavas domas arii netiek njemtas par pilnu.

P.S. ja tu domaa ka kaads ir 4iiters, tad uztaisi demo par to 4iiteru un viss.

P.P.S. Bloooood sule saakaaas ! ! ! sad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

Cilveek tu veel joprojaam neesi sapratis? Tevi te neviens neciena! Un tavas domas arii netiek njemtas par pilnu.

nu nu - shoreiz neviens netika nosaukts par lohu.... taa ka ir progress

+cilveek.... shoreiz pie vainas nav tas ka tieshi tev taa liekas bet ka mums vajag vairaak pieraadiijumus.... (demo buutu ok)

Link to comment
Share on other sites

Vo1ce tikai neapvainojies LUdzu!

Mle cilvekz vo1ce vins nesmu redzejis ka chito drizak vinam ir halvas vairak !

bet nedomaju ka WinZip Vo1ce chito! tad tiesam ieliec gign foruma demku! es vel ar vo1ce parunasu vai vins ir spelejis ar WH! Vo1ce ir CS papa biggrin.gif

smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ta esam visu noskaidrojushi. Ja cilveekam kaads liekas (un tas pac arii attiecas uz citiem) 4iiters tad vajag ieraxtiit demku kuru parasti dara taa - consolee ieraxtot record <file name> un kad beidz raxtiit tad uzraxta stop!!! Un ja macho pat saka ka vo1ce nav 4iiters tad tas noziimee ka nav!!! un punkts.

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...