Jump to content
GIGN Forum

Spēles


Recommended Posts

Nesen nokačāju Need For Speed: Undercover , spēlēju , spēlēju un ekrāns paliek melns :@ Spiežu start pogu , visas pogas un nekas nenotiek :@ Ok , retartēju un rāda lad Windows Error kautkāds tad jānospiež ENTER.

Tas pats man ir ar Cs1.6 47protokolu kr4 spēlēju un tad parādās tāds kvadrātains ekrāns un skaņa uzkarās un atkal neko nevar izdarīt un jārestartē pa jaunu :@

Lūdzu kāds var palīdzēt ;( ???

Link to comment
Share on other sites

Emm, tev šitas gļuks ir tieši ar spēlēm vai pie visa kur ir iepīta skaņa? Ja ne tikai ar spēlēm tad pie vainas būs skaņas karte. Kautkas būs nodedzis or something like that! Man bija identiska problēma tikai man nekādus errorus nemeta, vienkārši apstājas bilde un skaņa tā kā ielago, debīli rūc! Ātri vien dabūju nomainīt skaņas karti un viss atkal strādā!

Link to comment
Share on other sites

Man liekas kad tikai pie spзlзm un QUICKAIM spзles nav jзgas pirkt ! Tвpat tвs nopirktвs spзles man ar karвs !!!

Tad man jвparinstalз PC ???

EDIT: Rekur mans skype иats ar meistaru !

Иыныєр* - - - c(:
Иыныєр* - - - c(:: Nesen nokaивju Need For Speed: Undercover , spзlзju , spзlзju un ekrвns paliek melns :@ Spieюu start pogu , visas pogas un nekas nenotiek :@ Ok , retartзju un rвda lad Windows Error kautkвds tad jвnospieю ENTER.
Tas pats man ir ar Cs1.6 47protokolu kr4 spзlзju un tad parвdвs tвds kvadrвtains ekrвns un skaтa uzkarвs un atkal neko nevar izdarоt un jвrestartз pa jaunu :@
Pзteris Zivtiтр: problзma, neesmu gaiрreмis, bet minu k-kas paрai spзlei nepatоk;)
Иыныєр* - - - c(:: Bet man neviena spзle neiet 
Иыныєр* - - - c(:: Iet , bet karвs 
Иыныєр* - - - c(:: man ir programma
Иыныєр* - - - c(:: Google Earth
Иыныєр* - - - c(:: Kad ieeju vienreiz pat tas uzkвrвs
Pзteris Zivtiтр: kaut kas lоks kaut kur, kв jau teicu, neesmu gaiрreмis + tagad domas par mвcоbвm iet (dienu un nakti :S )
Pзteris Zivtiтр: mans minзjums -> k-kas nogrвvis OS, ticams reмistru
Pзteris Zivtiтр: cits izskaidrojums - оsti nav vietв
Иыныєр* - - - c(:: Tad man pвrinstalзt varbыt spзli uz D disku ?
Pзteris Zivtiтр: vienkвrрвkais risinвjums = full reinstall /fresh install/
Pзteris Zivtiтр: nз
Pзteris Zivtiтр: nesaprati
Pзteris Zivtiтр: ja tev viss рitвdв veidв gпuko, tad kaut kas no iepriekр instalзtв ir k-ko nogrвvis (literвri: nokвvis) - lоdz ar to pati OS (Operзtвj Sistзma) nestrвdв pilnvзrtоgi, jebрu konfliktз k-kas Pзteris Zivtiтр: tв daпa k-kas <- вtrвk pвrinstalзt jaunu, kв atrisinвt
Иыныєр* - - - c(:: Tad ko man darоt ?
Иыныєр* - - - c(:: Visu pвrinstalзt ?
Pзteris Zivtiтр: no visa tevis teiktв, tв izriet. protams vзl pirms tam var mзмinвt atjaunot biosus (gan mb, gan gpu), taиu tas riskantвks pasвkums (lasоt: jвdara nopietnam cilvзkam), taиu dodu 5% iespзjamоbu, ka tas ko nopietnu atrisinвs
Pзteris Zivtiтр: reizзm ir manоts... taиu jauna svaiga OS parasti visu atrisina вtrвk un ar lielвku garantiju (nod)
Иыныєр* - - - c(:: svaiga 
Иыныєр* - - - c(:: Ko man darоt lai bыtu Svaiga  ?
Иыныєр* - - - c(:: Piedod ka traucзju
Иыныєр* - - - c(:: Bet kв lai Operatоvo sistзmu dabыj svaigu ? (think)

Edited by SugarBitch
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...