Jump to content
GIGN Forum

Nepatiesi Nobanots.


aM`
 Share

Recommended Posts

GIGN CSDM.

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 21945

| ADMINS: HoLLow^LiFe

| NOBANOTAIS NIKS: aM`

| NOBANOTAA IP: 80.70.23.52

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 29.05.2009 13:00

| Uzlikts pirms 22 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/21945

+----------------------------------------------------------

DEMO: http://pussy.gign.lv/demos/csdm.gign.lv/20...50-de_dust2.zip

Vieta 9minūte un kāda 5sekunde.

1frags uz tevi un tu jau ban pat neskatoties.

Spēlējot csdm es bik sound arī izmantoju un dzirdēju ka šaudījās tur kāds. pastījos nošāva manējo. tāpēc pagriezos uz to pusi un pamanīju savējo un uzreiz arī tu tur izlēci.

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

lol, tādi momenti :) Iesaku pievērst uzmanību fragam 2:25, T respā. Es sāku smieties, tas čalīts bija pa tuvu sienai un šis ar savu wh drusku pārskatījās(es skatījos uz 1/4ātrumu). Un vispār tā kustība uz fragiem pati par sevi ir dīvaina. aM', ir kādi komentāri?

p.s nē, skaņas tur nebija.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

šo tu izšpļāvi tikai tāpēc, ka esat galvenie admini tavā projektā, un demo tu pat nenokačāji, jo tu šinī topikā nebiji ilgāk par desmit sekundēm, tikai ierakstīji "DA nav tur nekā" no mana viedokļa, tas moments likās tāds aizdomīgs bet nezinu vai ar var balstīties par banu uz vienu momentu.. :whistling: Labāk jāpagaida pats hollows, lai tas izsakās. :) Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

:whistling: Labāk jāpagaida pats hollows, lai tas izsakās. :)

Uz kādām vēl 10 sec ? Es visu demo noskatijos. Ienācu apskatijos topicu, novilku demo un noskatijos demo un ierakstiju atbildi topica:)

Par to 2:25 runājot, visi mēs uz haļavu mēdzam kur uzšaut :thumbsup:

Nu vismaz es neredzu iemeslu banu atstāt. Protams cik cilvēku tik viedoķļu :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

0.7lb, es gaidīju kādas citas atmaskas, bet "haļavā uzšaut", ev, beidz. Apskaties to situāciju un tad izskaidro man kā var tā "haļavā uzšaut". Čalis bija pie pašas sienas, aM'am ar savu wh izskatījās, ka čalis ir redzams, bet nebija viss.

p.s Es nevarēju neierakstīt, good men, tavs posts bija informācijas pārpilns par šo konkrēto situāciju un ļoti noderīgs.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

:) Iesaku pievērst uzmanību fragam 2:25, T respā. Es sāku smieties, tas čalīts bija pa tuvu sienai un šis ar savu wh drusku pārskatījās(es skatījos uz 1/4ātrumu). Un vispār tā kustība uz fragiem pati par sevi ir dīvaina. aM', ir kādi komentāri?

p.s nē, skaņas tur nebija.

Tad labi klausījies esi.

2:23 apmēram dzirdēju ka augšā kas šaudās un var dzirdēt ka kāds piedzimst. uzreiz griežoties šāvu, bet neviens nebija dzirdēju ka kāds tur vēl šaudās un gāju skatities.

Nē nu domāt visi jau var savu.

Gaidīšu ko izteiksies pats hollow.

Vitīpaši mani fascinē tas ka kāds ir spēlējis ar manu niku pēc tam kad esmu dabujis banu to var apstīties statos. itkā IP nav rādita neviena cita.

Bet nu kurš āksts būtu iedomājies spēlēt ar manu niku vēl? 13:00 atrāvu banu un spēlēts ir vēl 13:20

P.S gaidu hollow teikto.

EDIT:

Pasties kad esmu uztaisījis topic un pasties kad viņš ir atbildējis :lolza:

Nejau dēļ tā kad esmu vienā komūnā kopā galvenie nozīmē kad uzreiz ķipa viņam par manīm ir jārakst kas labs.

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

saproti, nav jau taa, ka mees deelj vienu momentu tev atsakamies banu njemt nost! tev visi fragi taadi chiiteriski, no saakuma domaaju, ka demka gljukaina tad paskatiijos citus speeleetaajus vai vinjiem taa pat ir! nav! neskatiijos kkadus killerus un -__)00__0$%--PR0^RaiV15---**&^%5__, bet gan hollow^life, kam cs pieredze ir lielaaka nekaa tev!

moments 08:52 spaarada dirsu! atkal tu dzirdeeji? nesmiidini! peec tam uzreiz hollow'a moments!

Link to comment
Share on other sites

moments 08:52 spaarada dirsu! atkal tu dzirdeeji? nesmiidini! peec tam uzreiz hollow'a moments!

Laikam jau neredzēji to vienu kas aizskrēja pa C vnk skatījos mošk džeks nāks atpakaļ.

Un ko tad es darīšu kad man izskrien priekšā pričelim? gaidīšu lai šis mani apvāc?

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

tas nebija bans dēļ viena fraga. tu jau iepriekšējā dienā brīnumus taisīji, tad nez kāpēc es tevi nenobanoju, bet tajā dienā, kad piešķīru tev 0, likās, ka pietiks tev caur sienām urbt.

ja tur vēl var demo pačeolēt, tad dienu pirms bana ar ir vērts paskatīties viņa demo ~ 17:30

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...