Jump to content
GIGN Forum

Baac..siikais Braalis :@


reB
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 21845

| ADMINS: Zloy^

| NOBANOTAIS NIKS: [4K] headcentimetr

| NOBANOTAA IP: 84.237.224.72

| IEMESLS: WH

| UZLIKTS: 27.05.2009 17:00

| Uzlikts pirms 17 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/

Mans sīkais brālis kamēr es āra viņš ienācis ar Wh un vēsi kapā, :blink: ja varat lūdzu Unban,varbūt varat nikam imunitāti uzlikt man regots nick ir.

P.S. atvainojos mana Brāļa vietā un protams no sevis arī.

Link to comment
Share on other sites

ja mani atmiņa neviļ, tad tā bija nuke un nu reāli tu tur spēlēji bez apstājas (bez rekonektiem, bet to nevaru pierādīt jo man demo neiet), anyways likās ka tu visu laiku biji tu pats un nekāds tur bračka nav vainīgs. spēlēji un līdi dirsā visiem pēc kārtas, as usual :)

p.s. iedo brāļa bildi tad, ja vari, bet gan jau ka nevari

Link to comment
Share on other sites

Da 4e ti pisdish!? Tipo mi tut vse LOHI, a ti u nas AXUENNIJ?

Da ja po tvoesj igre vizhu, 4to eto ti igraesh. I dnem ti igral na CS_ESTATE. Vot demo . Tam tozhe interesnie momenti :khehehe:http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-05-27...7-cs_estate.zip

A tebe skazhu tak, TI - BOT, a S WH - SMESHNOJ BOT. :muahaha: Ja vot naprimer uzhe nedeli 2 nazad zametil 4to u tebja WH, no po ste4eniju obstojatelstv ban do tebja doshel tolko segodnja! A ja uveren bil 4to tam WH, potomu 4to normalnij igrok tak ne igraet, on tupo ne zdet na odnom meste i ne otrabativaet pustoe ufli, tak 4to maksaj WORMu, ili menjaj IP, no na gign tebe ludshe ne hoditj :mIm:

Link to comment
Share on other sites

:)

p.s. iedo brāļa bildi tad, ja vari, bet gan jau ka nevari

kakoj nahuj bralis? Da on sam kak bralis, ja uveren 4to emu samomu let 10-14, po manere obsh4enija. poetomu ja uveren 4to net u nego nikakova brata, a WH ono i v afrike WH, tak 4to nehuj tut otrabativatj svoim deshevim bazarom. Nu ti ponjal... :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Tak ko tu tur vari liegties pašam gribējās ūberkrutopro pamētāt ienāci ar [] un tagad uzvel vainu savam brālim ja tu vari pierādīt ka spēlēja tavs brālis tad okey dari tā bet ja nevari GL puisīt un ej uz citu serveri ar saviem [] ! :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Čītots ir, tas, ka čītoja tavs brālis, māsa vai tu pats pašu faktu nemaina! Bans uz ši nicka, IP paliek.

Ieteikums: maini IP, piereģistrē jaunu nicku, samaksā atkal par 1 gada regnicku(lol) un spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...