Jump to content
GIGN Forum

Julia Naidenko - Bellydancer


deeler
 Share

Recommended Posts

Vakar iesledzu televizoru, skatos vienu no saviem milakajiem raidijumiem, un sadzirdu "I'm from Latvia". Es tik tiesam biju parsteigts. Ne tikai tas ka vina tur uzstajas, bet vina ari tika uz pusfinaliem. Nu tagad jacer ka vinnes. Nezinu cik daudz no jums ir dzirdejusi par Britain's Got Talent bet man vienkarsi parsteidza tas ka cilveks no Latvijas ari sados sovos uzstajas, un vinai noteikti ir talants.

http://www.youtube.com/watch?v=IvDSt7AzATg...A1E&index=0

Link to comment
Share on other sites

Manliekas, ka tepat Latvijas nostūros esmu redzējis iespaidīgākus šāda veida deju priekšnesumus

Tā Džullija vienkārši ir (citāts no video komentāriem) "OMG she is fucking hot!" un tādas meitenes pat bez talanta var ļoti izvērsties B)

Tā Saimona "boner achieved" sejas izteiksme @1.24 vienkārši spārda :D

Visi vīrišķā dzimuma pārstāvji publikā vienkārši ir vai nu pilnīgi izkusuši vai zaudējuši prātu. priceless.

p.s. kad viņa sāk dejot, tipa tā "titullentte" apakšā ar vārdu, uzvārdu etc. Tur rakstīts, ka viņa ir Full-time entertainer. Manliekas, ka es zinu par ko viņa strādā :D

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Viņu paņēma tālāk pusfinālos, bet tālāk par pusfināliem viņa netiks, jo pirmā pusfināla daļa būs kopā ar Susan Boyle, Sue Son, Divesrsity, Natalie Okri. Manuprāt, ņirials tikt tālāk, ceru, ka kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

īstenība, mani favorīti ir abas deju grupas. Viena tika tālāk. Cerams, ka arī otra tiks :)

Protams, man patika meitene ar violi, bet diemžēl meitēnem neizdevās tikt tālāk, žēl, meitenei patiešām ir talants. :thumbsup:

p.s. kā tas aksts melnajā kostīma(no tas fucking filmas, pat neceros nosaukumu) tika tālāk? :superlol:

ā, atradu bildi, kaut kādu: :superlol:

081.jpg

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...