Jump to content
GIGN Forum

Sniper / Spy


SharpShooter
 Share

Recommended Posts

Es tagad varu vnk skraidīt apkārt un dabūt dajebkādu ieroci? Un man viņš kkur saglabājas? Vai ir tik ilgi kamēr nosprāgstu vai kā?

P.S. Šodien GIGN serverī redzēju demoman ar spiega nazīti un revolveri :D Galīgi debīli. Viņš pārvietojās gluži kā worma redzētais engy`s :D Pie tam kā viņš turēja revolveri :D Rokas takā uz sticky bomb ieroci tur un vienā rokā revolveris :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Man personiigi labaak patika achivmentu sisteema, jo taa vienkaarshi bija interesantaak. Bija skaidri zinaams kas jaizdara lai dabuutu kaadu ieroci. Lai gan tagad man ljoti veicaas un 2h laikaa esmu dabuujis jau piecas lietas vairs nav tas azarts speeleet ar to jauno ieroci. Ja nu vieniigi kaadam ar miizaliem pa galvu iemest! :D

Link to comment
Share on other sites

Tas man liekas diezgan nosaciiti, jo ja citi speeleetaaji, kas bija nospeleejushi jau visu dienu nebija dabujushi nevienu mashu unlocku tad es ienaacu serverii un 20 min laikaa dabuuju sniperam razorback un jarate. That just don't make no sense!

Link to comment
Share on other sites

tas tiek ņemts no visa kopējā laika, kopš tu tf2 spēlē. redzi, tu sāki spēlēt diez gan nesen un spēlē diez gan bieži. tev tas procents ir augsts. man spēle ir jau kādu gadu, un sanāk spēlēt reti, tāpēc man tas procents mazs. tev tur teiksim sanāk vidēji 2h dienā, man 15min dienā.

Link to comment
Share on other sites

Ja un ko man darīt... Tgd nospēlēju kādas 4 vai 5h tf2 un nevienu ieroci neatradu.. kautvai tādu kads iepriekš bija.

Vakar spēlēju stundu un atradu boxing glove.

Vai man vnk neveicās?

Link to comment
Share on other sites

Jaunais Cloak ir vienkārši super. Spēlējot ar to daudz lielāks krisa vari būt. Ar to ir viegli uz vienu playeri uzsēsties un čakarēt prātu šim. :)

Šodien 3 reizes sāka normāli mani fleimot, viens ragequitoja no servera, moš ne manis dēļ, moš manis, kas zin. Dead Ringer vēl nav, bet, cik spectoju citus, izskatās super fīča.

Ambassador Mini Criti ir baigi vājš, tik smukuma pēc turu kabatā.

New Flash.

Sniper Rifle > The Huntsman.

Jarate ir reāls dēļ tā, ka Criti uzreiz 100% pret to pretinieku.

Par to Razorback - cik liels CD spiegam uz backstab ir, ja iegrābjas tajā?

Link to comment
Share on other sites

CD ir ļoti minimāls. Būtībā tad momentā ir jāgriežās uzreiz apkārt, kā nosapo to shieldu.

No jaunajiem man pagaidām ir cloak & dagger, jarate. Vevais plkst. man patīk daudz vairāk, nepatīk par krisu būt. Un savākt ammo pakas bija daudz foršāk, ar šo var ļoti īsas distances veikt īsā laikā.

Jarate gan spārda dirsu! Nav vairs ko piebilst.

Link to comment
Share on other sites

šodien man bija produktīva diena. tikko kā iegāju GIGN serverī, tiku pie Jarate, pēc neilga laika dabūju arī Sendwichu, Razorbacku un Kritzkriegu. Un tad es sāku gludeklim stāstīt, ko esmu šodien dabūjis un lol, tieši tajā momentā iedod vēl Cloak and Dagger. :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir šilds... es arī esmu kruts? 4 kritzkriigi, 3 burgeri, 3uberzāģi... un vēl kkādi sūdi. principā viss tas jau bija. Vienīgais, ko gribu ir jaunais kloaks! Ak palīdzi man visvarenais TFa dievs!!! Āmen!!!

Link to comment
Share on other sites

Es dabūju huntsman šodien, bet man viņš, ja godīgi, nepārāk. Der tikai no īsām distancēm... Tad vēl bija kkāds gļuks, ka man uzspiežot labo peles pogu parādījās, ka man rokā būtu itkā tas apaļais pulkstenītis, kaut gan man bija prost invisibility watch :D

Link to comment
Share on other sites

Debīli ir tas, ka dead ringeram - ja tu nofeiko nāvi, tev atņem punktus, itkā tevi ir novākuši. (statos)

Bet es ar to Dead Ringer vienā dzīvība kādas 6 reizes nofeikoju un man atņem diezgan pa daudz punktus :D Tapēc lietoju otru jauno clock and dagger.

Link to comment
Share on other sites

  • 2x FaN
  • Sandman
  • Flaregun
  • 2x Axtinguisher
  • Sandwitch
  • 2x Blutsauger
  • Kritzkrieg
  • Huntsman
  • 2x Jarate
  • Razorback
  • The Deadringer
Link to comment
Share on other sites

Es jau priecātos ja man butu 4x jaunie ieroči man pagaidam ir tikai sniper cepure abi pulksteņi sendviči flare gun Kritzkriegi, bet reali gribu ambasador un huntsman, bet ka skatos man ir neželigi paveicies ar to cepuri, jo viņas ir retas, lai gan tur ir tikai pāris zobeļi pielikti klāt(sniper cepure)

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...