Jump to content
GIGN Forum

Par Piratismu


mephisto
 Share

Recommended Posts

Vakar ar vienu chaliti runajam un saruna kaut ka aizgaja par lejupieladem. Vinjsh teica, ka diena sanak no torrentiem novilkt ap 8GB muziku, filmas, speles. Kaut ka baigi lielais cipars izsklausijas, un es vinjam jautaju, vai nav bail no kiberpolicijas vai kaut ka tamlidziga. Un shamais man atbildeja, ka downloadot varot cik grib, bet sodi ir par uploadu.

Tatad jautajums - vai tas tiesham ta ir, ka diena es novelku 8Gb fignjas un nevienam par to nesilts ne auksts, kamer es tas visas fignjas nepadodu talak?

Link to comment
Share on other sites

jā, jo dod uz augšu, kam katrs var brīvi piekļūt un paņemt, bet ja ņem, tad neviens tācu nevar pierādīt, ka tu tgd no kāda seedera velc. teorētiski var tikai piešūties par to, ka tu esi reģistrējies kādā torrentu trakerī un tādēļ iečekot tavu kompi. bet ja tu velc kādā ārzemju visiem brīvi pieejamā un bez reģistrēšanās lietojamā trakerī, tad tev nepiešūsies visdrīzāk.

un beztam nav arī dzirdēts, ka kāds notiesāts par to, ka vilcis kādus failus. parasti jau tiesā tos, kas šos failus izplata. nav ņēmēji - ir izplatītāji ; nav izplatītāji - nav ņēmēji. ja iznīcina izplatītājus, tad apkarots pirātisms, jo nav taču IZPLATĪTĀJU :D

aar4ijs

Link to comment
Share on other sites

un beztam nav arī dzirdēts, ka kāds notiesāts par to, ka vilcis kādus failus. parasti jau tiesā tos, kas šos failus izplata. nav ņēmēji - ir izplatītāji ; nav izplatītāji - nav ņēmēji. ja iznīcina izplatītājus, tad apkarots pirātisms, jo nav taču IZPLATĪTĀJU :D

aar4ijs

tu pats nesaproti, ko runaa.

idiots

Link to comment
Share on other sites

idiots

nē es saprotu ko es runāju! viņiem primārais ir apkarot uploaderus, lai samazinātu pirātismu. downloaderus var paņemt par nelegālu saturu, bet viņi ņem uploaderus, jo ar downloaderiem šausmīgi liels čakars.

aa un pats tu idiots! tad pasaki pareizo variantu ja jau esi TIK gudrs, nevis ieliec ĻOTI SAPROTAMU POSTU, kas topika veidotājam ĻOTI palīdz.

Link to comment
Share on other sites

blah, ārčij tu tiešām nesaproti ko runā!

"..bet ņemšana arī ir pirātisms, tikai to nevar pierādīt, ka tu esi kkad no kkā ņēmis. kad uploado, tad ir tieši pierādījumi.."

pierādīt to var jebkurā laikā, ja tas viss nonāk tik tālu, ka viņi piekasās tavam ISP un liek nodot log failus.

iesaku nebārstīties ar nekorektiem tekstiem un nemuļķot citus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...