Jump to content
GIGN Forum

Auto Tumbas


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

Ir tada jauna firma atkinson vai ka vinju tur... maxima tirgojas gan magjisi pa 40Ls ar USB flashu + CD un tumbas ari toreiz vinjas maksaja 14Ls nezinu ka tagad. Ta ir jauna firma tapec ari leeti un isteniba par kvalitati nevar sudzeties. Skanja ir laba! Tik maģits bij parak jaudiigs un izblieza vienu ara... bet nu ja ieliek 2 tadas + subiiti soliida skanja.

Bet nu ja tev tadi neinterese tad skaties pats :]

Link to comment
Share on other sites

a kaadas tu gribi ? aizmugureejaas durviis vai uz plauktinja elipses ? pasham "mammas mashiinaa" ir blaupunkt tumbas. jumtu rauj nost ! ja tu gribi, lai viss ir bumbaas, tad mashiinu vajag ari nopakot. citaadaak grabees viss, kas var grabeet ! :)

Link to comment
Share on other sites

1. kart visas firmas no leta gala ir suudi

2. kart kenwood ir iznjemums

3. kart man bija pilna kenwood sistema, kenwood maksa 50 ls varbut, bet ir to verts

4. kart zemak krist ir debiili

5. kart.. ja liec aizmugure, noperc skaideni, prieksh elipesm kenwood pietiks ar 12 nieci, ja kas noperc ari ar ko apshut

6. ja plano likt subi, pec 15 nieci un subi monte ieksha plaukta + pie plaukta apakshas subim kaste

7. ja kads megjina tiikt ka kkadi maximas shiti ir kkas normals, noshauj vinjus

8. ja vajag konsultacijas par audio - go ahead

Link to comment
Share on other sites

2. kart kenwood ir iznjemums

3. kart man bija pilna kenwood sistema, kenwood maksa 50 ls varbut, bet ir to verts

4. kart zemak krist ir debiili

5. kart.. ja liec aizmugure, noperc skaideni, prieksh elipesm kenwood pietiks ar 12 nieci, ja kas noperc ari ar ko apshut

6. ja plano likt subi, pec 15 nieci un subi monte ieksha plaukta + pie plaukta apakshas subim kaste

7. ja kads megjina tiikt ka kkadi maximas shiti ir kkas normals, noshauj vinjus

8. ja vajag konsultacijas par audio - go ahead

Tu maksa tikai par brendu. Tapat lielako ties ir ari ar apgjerbu. Bij gali kur vareja dabut blaupunktus pa certamu cenu... jauzzvana krusttevam bus japajauta.

Link to comment
Share on other sites

2. kart kenwood ir iznjemums

3. kart man bija pilna kenwood sistema, kenwood maksa 50 ls varbut, bet ir to verts

4. kart zemak krist ir debiili

5. kart.. ja liec aizmugure, noperc skaideni, prieksh elipesm kenwood pietiks ar 12 nieci, ja kas noperc ari ar ko apshut

6. ja plano likt subi, pec 15 nieci un subi monte ieksha plaukta + pie plaukta apakshas subim kaste

7. ja kads megjina tiikt ka kkadi maximas shiti ir kkas normals, noshauj vinjus

8. ja vajag konsultacijas par audio - go ahead

dyversant tu esi saskaaries ar kaut ko iznjemot kenwood, ka vari teikt, ka visi paareejie ir fufelji! Pioneer normaalu audio sisteemu nopeerc un viss skanees, ka maz neliekas. Personiigi es pats neesu skatiijies, ka man vajag visu no vienas firmas man chista pox. + man jau viss muzons bija ljoti kvalitatiivi uzstaisiits kad pirku mashiinu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...