Jump to content
GIGN Forum

Ka Dabut Achievmentus


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoche - tiko saku spelet to speli un nehuja nesaprotu no achievmentiem un tiem zaljajiem uzrakstiem, kad kads mani nosauj. Visadi savadak jutos jau diezgan piesavies! :)

Redzeju vienam pyro flare gunu. A man ir bise... :( un vel citi mak stiligi dejot. Ka lai to izdara? Var kads ta normali paskaidrot?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

A gign pats nevar uztaisit savu tabulu ar savu speletaju achievmentiem vai kaut ka ta. Tapatas gign nav steamotais serveris, jo non steam speletaji tur var spelet, tad logiskak butu viuspar izslegt achievmentus.

Un ka gign serveris zin, kadi kuram ir achievmenti? Serveris konekte uz steam un parbauda pec steam ID?

Ja ta, tad es nevaru vienkarsi pieregstreties steama savu Id neperkot speli vai kaut ka ta??

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Un ka gign serveris zin, kadi kuram ir achievmenti? Serveris konekte uz steam un parbauda pec steam ID?

Ja ta, tad es nevaru vienkarsi pieregstreties steama savu Id neperkot speli vai kaut ka ta??

Beefs

Kuru tu te par muļķi turi?

Samaksā viņiem par šo ģeniālo fps šūteri, kapeikpisēj. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Nu pizģec lol beef <_< un arī pārējie nonstīmeri.

Tikko varēja visu orange box nopirkt pa 10 eiro (viss hl2 ar epizodēm + portal + tf2). Kā var būt žēl 10 eiro, ja pats spēlē. Nu naturālie kapeiku pisēji, kā jau gludeklis teica. Šis jūsu "kapēc pirkt, ja var nozagt" princips jau sāk izskatīties stulbi. Jūs visi esat muļķi.

Link to comment
Share on other sites

Da ne jau par to ir runa. Varu nopirkt ari dargak to tf2, bet tomer man nepatik ideja, ka serveris skatas pec speletaja achievmentiem uz cita (steam) servera, nevis glaba pats savu speletaju tabulu.

Cota neiebraucu, kur fishka.. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

1. tu vari spēlēt jebkura serverī, achievmenti paliks

2. ja servera administrators ir tas, kurš atbild par achievmentiem, tad viņš varētu sev visu saslēgt un pārējiem mirstīgajiem vairs nebūs interesanti

Link to comment
Share on other sites

jā, bīfij, tā daudzi kačā savus ačīvmentus - kreisajos serveros. Vienīgais - tu nevari "visus krušīt ar ūberguniem", jo tie nav ieroču APGREIDI (dažos gadījumos diskutabli), bet gan side-greidi, tb alternatīvas.

Visi serveri slēdzas klāt stīma serveriem, lai varētu tavam kontam skaitīt klāt nospēlētās minūtes un savāktos ačīvmentus. Lai to sistēmu appistu būtu pašiem jātaisa savs 'steam serveris', kas vienkārši nav tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot iegādājos šo spēli, par achivmentiem nav pilnīgi nekādas sajēgas.Tāpat kā spēlēju ar non-steam tā tagad spēlēju ar steam :D Un, piemēram, tos jaunie, krutie ieroči paši uzliekas, vai kaut kas jādara?

Link to comment
Share on other sites

es spēlēju bez. nu ir izpildīti daži, bet nevienai mani interesējošai klasei vēl tādi nav so who gives a fuck?

bet visiem būs vieglāk, ja vnk nopirksi spēli. kad konficēst tavu kompi būs viens sūds par ko mazāk uztraukties :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...