Jump to content
GIGN Forum

Maza Deva


Fake^
 Share

Recommended Posts

Labs vakars.

Tātad ,nu, esmu uzturējies gignā diezgan ilgi un esmu sajutis vajadzību( zinu, izklausās patizli), bet sākšu.

Sanāk man spēlēt visos laikos, gan pa dienu, gan vakarā un dažreiz vienkārši uznāk vēlme darīt kautko(labā nozīme), dažreiz tas ir saistīts ar to, ka serverī ir kāds, kas maigi sakot-bojā gaisu, un dažreiz vienkārši ir mazas lietiņas, kuras būtu jāpadara, tas būtu, kempas un lahi ar lielu muti.

Tātad, par to uzturēšanos, gignā jau spēlēju kādus gadus 3 iepriekš, bet tad aizgāju, tagad esmu te no vietas pabijis kādu gadu pusotru un sakrājušās man ir pāri 300h. Pieredze man ir bijusi cs.ihack.lv un vēl dažos serveros kurus īsti netaceros, bet, tas nedomāju, ka ir tik svarīgi.

Vēlētos uz savām rokām paņemt tādas lietas kā banu, slayu, slap un gag, bet tas balstās tīri uz cerībām.

Nu, kā rekommendātos man būs zorg's un jācer, ka kāds cits arī aizliks kādu labu vārdu, tad tas arī viss...

Link to comment
Share on other sites

Kā spēlētājs viņš ir kluss, bet tajā pašā laikā ļoti aktīvs un palīdz adminiem. Neskaitāmas reizes ziņojis par čīteriem @ skype un caur adminčatu. Spēlē pietiekami bieži. Tik nedomāju, ka jau pašā sākumā ir vajadzīgs bans - sāc ar kaut ko maziņu, piemēram, slap/slay, gag. Principā atbalstu uz slap/slay, gag, bet par pārējo īsti nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Tātad ,nu, esmu uzturējies gignā diezgan ilgi un esmu sajutis vajadzību( zinu, izklausās patizli), bet sākšu.

Sanāk man spēlēt visos laikos, gan pa dienu, gan vakarā un dažreiz vienkārši uznāk vēlme darīt kautko(labā nozīme), dažreiz tas ir saistīts ar to, ka serverī ir kāds, kas maigi sakot-bojā gaisu, un dažreiz vienkārši ir mazas lietiņas, kuras būtu jāpadara, tas būtu, kempas un lahi ar lielu muti.

Tātad, par to uzturēšanos, gignā jau spēlēju kādus gadus 3 iepriekš, bet tad aizgāju, tagad esmu te no vietas pabijis kādu gadu pusotru un sakrājušās man ir pāri 300h. Pieredze man ir bijusi cs.ihack.lv un vēl dažos serveros kurus īsti netaceros, bet, tas nedomāju, ka ir tik svarīgi.

Vēlētos uz savām rokām paņemt tādas lietas kā banu, slayu, slap un gag, bet tas balstās tīri uz cerībām.

Nu, kā rekommendātos man būs zorg's un jācer, ka kāds cits arī aizliks kādu labu vārdu, tad tas arī viss...

Tu nebiji viens no tiem Tankistiem? mīlētājs sēdēt stūros ar nazi?

Link to comment
Share on other sites

Ui fujij tev to nevajadzēja rakstīt, shas parādīsies visi krisas utt un sāks bļaustīties un prasīt kāda vaina sēdēt stūros un gaidīt ar nazi lai kādu VARBUUT nogrieztu un tad REEEKT pilnā balsī....

Par fake, es tipa viņu par to biju slapojis un slejojis, bet tgd nekas tāds nav bijis un vispār viņš uz mani ir atstājis labu iepsaidu pēdējā laikā.

Nu banu un gagu atbalstu

Link to comment
Share on other sites

Nav vinš no manas ex-brigādes,vai arii no jaunās tanku brigādes!cik zinu viņam niks ir regots!Kad ihackā kopā adminējām,viņš bija diezgan aktīvs un manāms(pozitīvā nozīmē).Serverī ar stulbībām nav izcēlies un domāju,ka ir piemērota kandidatūra admin tiesībām! Par to ban arī šaubos vai vajag!

P.s. vnm var jauki paterzēt,un par savu lēmumu vnm pastāv,kas ir atbilstošs iemesls adminam!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...