Jump to content
GIGN Forum

Lineage Ii Spēlējam Kopā.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tātad lejuplādēšu Lineage II Chaotic Throne: Gracia Part 2 Client un izdomāju ka vienam būs neintresanti spelēt.

Varētu savākties vairāki spelētāji vienā serveri kurš ir uz GP2, un uztaisīt clanu kopā.

Tatad runājam tikai par to un izvēlamies musu serveri!

Protams tie kas te ieteiks kautkādus 500000x utt vai arī gudri dirsī* ka šitādi topiki daudz, bet gribas kopā paspēleties.

Link to comment
Share on other sites

varbutas pat uzspeletu bet stabili zinu ka par speli zinu/saprotu parak maz (esmu vairakas reizes uzspelejis) un aizrava mani uz paris nedeljam, kad sakas kkas pagrutaks nezinaju kur iet sisties (questus nepildiju, jo toreiz vainu bija gljuki, pienjemu ka tagad ari tadi ir, vai arii bija slinkums sakt orjenteties apkarteja vide) tad nu ta paspeleju un apnika.

Link to comment
Share on other sites

Saproti manu ideju. Es gribu savakt paris latviešus, lai viens otram izspalidzētu un + varētu vēl papļāpāt kur iet kačāties, moš pat kopā un aizdot resusus/mantas. Takā l2 spēlējis esmu ilgi + bijis tāds idiots kas spēlē pa hight rate serveriem, tad zinu daudz ko no 80+ lvl. Protams līdz 60 lvl nebūs tik jautri, bet patīkami spēlēt ir ar savejiem. ^^

Link to comment
Share on other sites

Galīgi vienalga vai LV vai RUS, man intresē tāds serveris kurā ir daudz cilvēku, un lai ir intresanta spēle, nekā tu satiec cilvēku un tad jau apsveic kādu, sakot "Ew es shdn satiku čuvaku".

Nu tad kurš ar mani? :)

Link to comment
Share on other sites

Nav te MMO grainderus meklēt jēga čalīt.

Nav ne izturības, ne mākas izdzīvot L2. :lol:

Un vispār, L2 ir miris - Retail krievi nozergojuši, privātajos nūbi, poļi, D-amerikāņi gaisu jauc.

Meklē vien citu MMO. :)

Link to comment
Share on other sites

Neko, nekur nav tāds PvP līmenis, kāds bija L2 pirms gada, diviem, trim. :/

Baigais vairums L2 spēlētāju savā laikā gaidīja Warhammer MMO un Age of Conan, nespējot izlemt, kur iet. Viens izrādijās bugains sūds, kur no PvP sistēmas nekā nebija, otrs pārākais WoW-like candyland. Tā kā nekā. :)

Un jā, man šķiet, ka tu par tiem krieviem nesaprati mani. Retail = orģinālie serveri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...