Jump to content
GIGN Forum

Sūdzība Par Vienu Adminu Bez Smadzenēm!


AND ONE
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Gribēju izteikties par adminu Eziic, vislaik šauj savējos un taisa reconnect un pārējie admini nevar viņu nobanot. Tiešām, gigns pēdējā pus gada laikā ir krities, gan adminu ziņā, gan popularitātes. Čalis nopēr HE, uzmet CT bāzē, uztaisa rr un atkal savējos šauj! Tas ir normāli?

Link to comment
Share on other sites

Tu pats sāki lamāties. Man bija izvēle - tevi nogagot vai nošaut. Izvēlējos otro variantu.

EDIT* Un par manām smadzenēm savus komentārus paturi pie sevis. Ne tev par to spriest.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tikai nesāc ja, tagad atmaskas meklēt! Es sāku lamāties, tad kad tu jua biji savējos savainojis, jo amdmins drugdealer neko nevarēja izdarīt! Adminchatā var rakstīt cik grib!

Toč tu esi kaut kāds patversmes bērns.

Kur demo var atrast?

Edited by AND ONE
Link to comment
Share on other sites

Es nemeklēju atmaskas. Jā, es pāris reizes uzmetu savējam tīmam granātu. Ja [admins] var katras mapes beigās xnextmapot mapi balstoties tikai pēc saviem ieskatiem un vēlmēm un ja [admins] to pašu var darīt ar xvotemap nevienam neko neprasot, kāpēc es nevarētu uztaisīt protestu pret dust2 pāris roundus uzmetot tev kādu granātu? Tas, ka tu sāki lamāties un tas, ka turpini mani apvainot arī šobrīd ir riktīgi forši, bet nenāc spēlēt ar niku EZIIIC LUPAARS, es tevi turpināšu kickot. :) Un DrugDīleri iekšā nemaisi, viņš te neko nevarēja izdarīt, vien to, ka pēc viņa lūguma es pārstāju savas aktivitātes un protestu kā tādu.

EDIT* Demo var atrast kaut kur te -> http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/

EDIT2* Tev ir kaut kādas pretenzijas pret patversmes bērniem? Iebāz mutē zeķi, pasēdi stūrītī un attīsties mazliet jel.

EDIT3* Tik cerīgi iesāki, apspriedi manu smadzeņu daudzumu un manu izcelsmi un tagad met plinti krūmos? Sad.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc tev te kaut kas jāraksta, ja ar tevi te nav nekāda sakara un tu pilnīgi neko nepasaki? Es nesaku, ka neesmu vainīgs un es nesaku, ka vainīgs būtu AND ONE, es izskaidroju savu rīcību un situāciju no sava skatpunkta. Tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tad tu prasīji pravas, ja viņas neizmanto? Hotj noslayojis būtu.

Admina (pieņemu DrugDealera) izvēles dēļ nav jācieš nevainīgiem cilvēkiem.

Po zižņ tu esi normāls čalis, bet serverī tevi reizēm nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko atšķiras slayošana no nošaušanas? Abos gadījumos minētā persona ir mirusi no manas rokas, vienīgi otrajā gadījumā vairāk asiņu. Par tiesībām runājot - visu dienu banoju, rocketoju un visādi citādi ņemos pa serveri, šis bija vienīgais gadījums, kad izvēlējos rīkoties asiņaināk.

Par to xnextmap jau vienreiz bija runa, neatkārtošos.

EDIT* Zinu, ka mest he savā bāzē nav labi, savu vainu atzinu jau pirmajā postā šajā topikā. Un sava veida imunitāte man ir, jo tā kā man MDSL patstāvīgi iemet banotas IP adreses, uz mana nika ir fīča tikt viņām garām.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...