Jump to content
GIGN Forum

Windows Vista Search


Set.
 Share

Recommended Posts

Windows vista search

Un tā man ir windows vista. Problēma ir tāda ka vista negrib meklēt konkrētu vārdu visos failos. Es skatijos windows mājaslapā var meklēt pēc autora, faila radīšanas datuma un vēl visādām herņām, bet vnk meklēt vārdu iekšā failā un meklēt visos failos man nav sanācis. Kāds varētu pateikt precīzi kā to var izdarīt un vai vispār vista to spēj. XP to var.

Link to comment
Share on other sites

vista spēj.. un arī ļoti labi to spēj.. nu tākā man bija lv vista.. tad man bija tā, kad atver meklētāju tur varēja paņemt paplašināta meklēšana un tur varēja sarakstīt gan kurā hdd meklēt, gan ko meklēt un vēl visādas fīčas!

Link to comment
Share on other sites

Search Everywere -> Search Tools -> Search options -> What to search -> atķeksē "Always search file names and contents".

This might work.

EDIT: Pamēģināju ierakstīt serch logā zem starta (nemainot nekādas opcijas) vārdu, uzvārdu. Man izmet visus failus, kur ir mans vārds, uzvārds. Arī failus, kur meklētais ir tikai saturā, nevis nosaukumā vai atribūtos.

Link to comment
Share on other sites

This might work.

EDIT: Pamēģināju ierakstīt serch logā zem starta (nemainot nekādas opcijas) vārdu, uzvārdu. Man izmet visus failus, kur ir mans vārds, uzvārds. Arī failus, kur meklētais ir tikai saturā, nevis nosaukumā vai atribūtos.

Itkā strādā šitā, redzēsim kad būs pēc tam es vēl ķeksi atliku When searching non-indexed locations - include system directories.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...