Jump to content
GIGN Forum

Saulgriezis


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Cilveki ir teikusi ka esmu balts 2pac

Cilveki ir teikusi ka esmu bandits

Cilveki ir saukajusi mani par gangsteri

Cilveki ir teikusi lai censos panakt kautko vairak sava dzive neka mani senci

Bet es uz visu nosplaujos un turpinu dzivot ka man pasam labak

Es neesmu aktieris es uzvedos dabigi

Saku ko domaju tiesi acis

Nerunaju aiz muguras un neduru dunci mugraaa!!!

Netiesaju citus bet skatos pats uz savu nozelojamo dzivi

Nekad neesmu kada nodevis vai vina dzivi apracis, neesmu nekads vietejais kapracis, vai ari baptists.

Angliski vel tadus ka es sauc , artist, bet neesmu es atdirsts no MTV klipiem vai statiem, domaju pats ar savu galvu, un daru to vairak sirdij!

Cilveki ir teikusi ka esmu balts 2pac

Cilveki ir teikusi ka esmu bandits

Cilveki ir saukajusi mani par Gangsteri

Cilveki ir saukajusi mani par reperi bet to varat paturet pasi pie sevis

Neesmu es atkarigs no naudas rotacijas mana kabata, man ari maukas nedidas pa macinu

Es sevi devesu savadak, kaut par pisto dzejnieku, tapec jo sis ir novazats, ne es neskrienu pakal modei, un nekad neesmu skrejis, lai ta teiktu

Bet vienkarsi gribu cilveku priekstatu par mums mainit, dzirdi gailit? Beidz brekat kad esi nr1 Latvija!

A un vel uz beigam citesu Bus-s "Latvija pati par sevi ir viens liels Undergrounds"

Heh skola pa visu dienu uzrimeju x]

sorr kad nav garumzimju, tadu vnk uz pc nav x]]]

Link to comment
Share on other sites

nemaz nedomātu šeit kaut ko rakstīt, bet vienkārši tikko sastapos ar līdzīgu situāciju kā šeit, varbūt pat ne tik ļoti līdzīgu pašā uzbūvē, but still to come is the truth:

meitene šo dziesmu ir pārtaisījusi par pēdējo huiņu un foršā daļa ir tāda: lasot komentārus, liekas, ka viņai laiks uz Holivudu braukt, ahahahahahahahahah DIE

te ir aptuveni tas pats, kkāda huiņa tiek kulta, bet visiem super patīk, izņemot allworth. un jā, es esmu lasījis arī citus tavus "tekstus" - same shit.

Link to comment
Share on other sites

No Skuteļa un kaspja gan nevajadzētu pizdjīt atsevišķus gabalus. Rodas priekšstats, ka esi pārklausījies jaunākos lv gabalus un vienkārši jēli tos rimeikojis, visus kopā ņemot un saliekot vienā. Šis tiešām ir sūds, ne teksts :)

Link to comment
Share on other sites

Teksts pēdējais bullshits.

Ipaši rindiņa ''cilvēki ir teikuši ka esmu balts 2pac''

tas ir stulbi.

izdomā kaut ko normālu pirms posto.

Link to comment
Share on other sites

es esmu vienigais, kursh neredz riimes shaja teksta?

Cilveki boja feino uzskatu par andergraundu, jo iedomajas, ka tagad visas rimes, ko uzrakstis bus pieskaitamas pie nekomerciala hip-hopa, bet nu shis ir kas ljot tals no hip-hopa/repa.

Teksts galigi nepatik, esmu atklausijies to pashu domu vismaz 20 variantos.

Link to comment
Share on other sites

Man vienkārši trūkst vārdu. Vairākus gadus esmu dzīvojies varteikt tikai pa ārzemju forumiem. Palasot dažas tēmas no šī foruma, esmu sapratis, ka šeit lielākā daļa ir vienkārši megadebīli dauņi. Latvijai nav nākotnes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...