Jump to content
GIGN Forum

Algebra & Shit


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Ir problēmas, LIELAS. Esmu daudz iekavējis slimojot, un tādeļ man jāraksta daudz ĻOTI DAUDZ KD/PD darbu iekš Algebras un tēmu vispār nesaprotu, un ir problēmas, uzdeva vienu (priekš jums elementāru md) priekš manis katostrofālu md.

Zinu GIGN'am nav jāpilda md, bet palīdziet, nekad neprasu, lai kāds manā vietā izpilda, bet vispār nesaprotu ko un kā jādara, un atnākot uz 8:15 nododot md ir dirsā, jo nekā nebūs man.

Neslēdziet lūdzu ciet, un palīdzību vajag atrsinināt jau šodien/tagad.

Tātad ir 6 piemēri, LŪDZU NERISINIET AR AUGSTSKOLAS pr0l33t veidu, bet gan ar parastāko. Lūdzu palīdziet lūdzu.

http://bildem.lv/bildes/85246a0684f1e913717b5f970d789274.jpg

http://bildem.lv/bildes/ae6fbcb05229b8a60673fc6431993314.jpg

Kad paaugšos un aiziešu uz gign tusu parādā nepalikšu. ;)

Uzdevumi.

ICEclan man ir dažas stundas.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

un ko tu tur nesaproti? Nemāki skaitļus, saskatiīt un sareizināt, vai saucējus novienādot? Tev taču mācību grāmatai jābūt, šis tak ir pats vienkāršākais kas vien var būt aiz reizrēķina tabulas...

Tur pārsvarā ir pamata reizināšana un saucēja atbrīvošana no kvadrātsaknes, tālāk jau tev vajadzētu grāmatā ielūkoties un gan sapratīsi 30min vēlot saprašanai...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

ja tu tiešām šito nesaprotu, tad es tev ieteiktu nošauties.

nu, labi padošu padomu - tātad tev ir sqrt(45), tātad, ka 45 = 5 * 9 = 5 * 3^2 un sqrt(45) = sqrt(5)*sqrt(9) = 3*sqrt(5) , un tālāk es naivi pieņemu, ka tu pieproti tādas nežēlīgi sarežģītas lietas, kā saskaitīt, atņemt un dalīt.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

es nezinu, ko ar sito miskasti darit. nekas normals man nesanaca... :(

beefs

hm, tiešām nebiju uzmetis aci, tur ir arī grūtāki piemēri, kā pirmais. vairākos ir jāizmanto sakarība, ka a^2-b^2=( a-b )*( a+b ) un abas puses jāpareizina attiecīgi ar vai nu a-b vai a+b, bet bīfa pieminētajā piemērā tiešām es ar nespēju saredzēt risinājumu, vienīgais variants liekas, ka tur ir kaut kāda ķļūda. vistālāk cik varu saīsināt ir: 3*(sqrt(13)-sqrt(2))/11, bet kaut kā grūti saukt šito par kaut kādu saīsinājumu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...